gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sen yeter ki Rabbe teslim ol

Konu, 'Çöplük' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sen yeter ki Rabbe teslim ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

ßir iki uc dort sonra kalßimde ßir saplanti ßunun acisi kalßime saplandi Hayat ecel olmus pesimde elleri pence olmus ensemde� Kaderim iki gozum onune akti Seni ßi ßaskasiyLa dusunemedim Serefsiz oldugunu tahmin edemedim İnkar etmem seni sevdim Ne maL oldugunu simdi ogrendim Seni bi kalemde sildim Silemedigim tek sey icimdeki nefretin Fazla aldanma...
  2. Allah cc .. sen yeter ki zikret...

Allah cc .. sen yeter ki zikret...

Adamın biri her zaman "Allah Allah" diye zikreder bu zikirden dolayı ağzı bal yemiş gibi tatlanırdı. Bir gün şeytan gelip : - "Ne durmadan Allah Allah deyip duruyorsun bunca zamandır Allah demene karşılık bir kerecik olsun Allah (c.c) "lebbeyk kulum." dedi mi sana... Hiç sende utanma sıkılma yok mu? Daha ne kadar Allah deyip duracaksın?" dedi. Bunun üzerine...
  3. Yeter ki AŞK olsun!!!

Yeter ki AŞK olsun!!!

O kadar çok aşıksınız ki düşündünüz tek şey var oda aşkınız var siz.Param olmasın salığım olmasın aşkım olsun yeter diyenler vardır eminim.Ama aşk herşey değil aşk anlıktır.Yaşanır biter ama hayat uzun zahmetli ve zor.Aşk bunların üstesinden gelemez. Yeter ki aşk olsun diyenler için.Buyrunuz.. Yeter ki Aşk Olsun! Hayattan zevk almak için bazı motivasyonlar gerekir. Hayatının bir kısmının...
  4. Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözleri Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü Süperstar Ajda Pekkan'a ait olan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısının sözlerinin ardından bu konumuzda yıldızın hayranları için, Sen Mutlu Ol Yeter şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :) Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur...

Sayfayı Paylaş