gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sen zaten göründüğün gibisin Hande

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

son yıllarda imajını çok ilginç bi tarzda değiştiren Hande yener yeni albümde daha da yeni bi imajla severlerinin karşısına çıkacağını belirtti....
    'İÇİMDEKİ BENİ DIŞARI ÇIKARDIM!'
    HANDE YENER YENİ ALBÜMÜ 'HAYROLA'NIN STÜDYO KAYITLARINI TAMAMLADIKTAN SONRA YENİ İMAJIYLA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPTI...

Nisan'ın ilk günlerinde çıkacak olan albümünün hit parçalarla dolu olduğunu söyleyen Yener, 'Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için gizli kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım herkesin hoşuna gider' dedi.

Hande Yener'in yeni albümü için yapacağı şovunun hazırlıkları devam ederken video klip çalışmaları da hızla sürmekte.

sen zaten göründüğün gibisin Hande konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şey göründüğü gibi değildir

Her şey göründüğü gibi değildir

iki melek yeryüzünü dolaşmaya çıkmışlar, tabii insan kılığında. Akşam olmuş, kentin en zengin semtinde lüks bir villanın kapısını Tanrı misafiri olarak çalmışlar. Ev sahipleri somurtarak buyur etmişler onları. Yemek falan teklif etmemişler. Sıcacık misafir odaları yerine, buz gibi ve nemli bodruma iki şilte atıp "Geceyi burada geçirebilirsiniz" demişler. Şilteleri betona sererken,...
  2. her şey göründüğü gibi değildir.....

her şey göründüğü gibi değildir.....

herşey göründüğü gibi değildir herşey göründüğü gibi değil HERŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR İki melek yeryüzünü dolaşmaya çıkmışlar.. Tabii insan kılığında.. Akşam olmuş.. Kentin en zengin semtinde lüks bir villanın kapısını Tanrı misafiri olarak çalmışlar.. Ev sahipleri somurtarak buyur etmişler onları.. Yemek falan teklif etmemişler.. Sıcacık misafir odaları yerine, buz gibi ve nemli bodruma...
  3. Hakan Peker - Zaten Sen

Hakan Peker - Zaten Sen

Dinle bugece kendini dinle Mutlu gibi görün sende Beni özlemedinmi Ben hala direniyorum zamana İstemem aramam asla yeni birilerini Beni düşününce eğer ağlıyorsan Yüreğine karşı koyma Zaten sen yine bana döneceksin Zatensen yine beni seveceksin Geçici hevesler bizi ayıramaz olmaz Unutamazsın yakıp yıkıp geride bırakıp Zaten sen yine bana döneceksin Zaten sen yine beni seveceksin Seni burada...
  4. Herşey göründüğü gibi değildir

Herşey göründüğü gibi değildir

Bir buna bakın!.. Şimdi aşağıdakine bir bakın!..
  5. Her şey göründüğü gibi değildir!!!!!! Mutlaka okuyun!!!!!!!

Her şey göründüğü gibi değildir!!!!!! Mutlaka okuyun!!!!!!!

Uzaklarda bir köyde, kocası, çocuğu dogmadan ölmüş, tek başına yaşayan hamile bir... kadın kendisine arkadaş ...olması açısından dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciği evinde beslemeye baslar. Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmaz. Her ne kadar evcil bir hayvan olmasa da, oldukça uysallaşır.Bir kaç ay sonra kadının çocuğu doğar. Tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve...

Sayfayı Paylaş