gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...sen...

Konu, 'Çöplük' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

...sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen.....

Sen.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Seninle

Seninle

Ruhumu sana adamalıyım... Ruhum senin olmalı... Sen ruhumu güzel kıldın... Seninle ruhum yeryüzünde yaşamaktan her zamankinden daha fazla ongun... İzin ver ruhum sende kalsın... Bu kararı kalbim ve bedenimle aldık... Kalbimde bedenimde bu karardan dolayı ferah... Çünkü sen ruhumu kendinle donattın... Gülücüklerinle, sözcüklerinle, bakışlarınla!.. Biliyorum ki sen en nice mutluluklarla bezeli...
  3. Sen!..

Sen!..

Sen özledigim Sen bekledigim Sen rüyamda görmek icin dua ettigim Sen kalbime hapsettigim kara sevdamsin Sen unmadik zamanda gelen misafirdin Sen gelisinle beni mutlu edensin Sen geldigin gibi zamansiz gidensin Sen beni yanlizliklara mahkum edensin Sen hala deligibi sevdigim kara sevdamsin!.. Ahimi Aldin Ne olur izin ver, seni unutayim Gönlümden gidiver, yeniden dogayim Bir sey söyle,...
  4. Sen......

Sen......

Sen...Gittin ben seninie yalnız kaldım çok güzel bir şiir.:hasta: Gittin.. Bu gidiş hiçbir kelimeye yakışmadı... Binlerce hece yokluğunla düş kırıklıgında..!!! Yoksun!! Zaman hep isyankâr yüreğimde… An be an aklındasın yüreğimin… Hayat hep seni sen geçiyor buralarda... Buralar… Buralarsa sessiz ve hasret varlıgına... Varlığınsa musalla yokluğuma... Yokluğum!! Varlığınla anlamda… Bütün...

Sayfayı Paylaş