gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

senaryolar karışmış olmalı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bende ne oluyor diyorum iyimi. Senaryolar gerçekten karışmış, aslında komedi tarzında bunları böyle bir film yapsalar harika olur dimi :)

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    komedi filimleriyle dalga gecen sinemalar oluyor mesala her filmden alıntılar ben onlara bayılıyorum,çok komik oluyor gerçekten

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Senaryolar baya bi karışmış :D teşekkürler :D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok gzl olmus, cidden film olsa tam olur yani :D:D:D
    sgl canim paylasim icin

senaryolar karışmış olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senaryo oyunu

Senaryo oyunu

Arkadaşlar hep beraber senaryo yazmaya ne dersiniz?ben bir bölüm yazıcam siz arkasını getireceksiniz.her üye bir üstteki bölümü okuyacak ve ona göre birşeyler yazacak.oyunun sonunda sonu mutlulukla biten bir melekler mekanı senaryosu olmuş olacak.başlıyorum sırayla takip edin: Güneşli bir pazar sabahıydı,diğer günlerden pek farkı yoktu genç bayan için.. uyandığı an yine gözü takılmıştı...
  2. Bak ! Yine Aynı Senaryo ....

Bak ! Yine Aynı Senaryo ....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  4. kafam karıştı

kafam karıştı

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı

Sayfayı Paylaş