gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şenay Akay Benim Ayağımı Kaydırdı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlarım bu sözler, uzun süreden beridir sesi soluğu çıkmayan Başak Şahin'e ait. Yine Başak Şahin'in iddasına göre manken Şenay Akay yüzünden iş alamadığını söylüyor. Geçiyoruz haberimize. [​IMG]

UZUN SÜREDİR SESİ SOLUĞU ÇIKMAYAN MANKEN BAŞAK ŞAHİN, ESKİSİ KADAR SIK TEKLİF ALAMAMASININ NEDENİ OLARAK ŞENAY AKAY’I GÖSTERİYORMUŞ.

Bir defile sonrası ‘bana sürekli uyuzluk yapıyor’ diye suçladığı Akay’ın işlerini engellediğini iddia eden Şahin, yakın arkadaşlarına, “Ayağımı Şenay kaydırdı. Beni çekemezdi. Artık hiç çekemiyor. Nedir bu kıskançlık” diye dert yanıyormuş.

Şenay Akay Benim Ayağımı Kaydırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şenay Akay kitap yazıyor

Şenay Akay kitap yazıyor

Şenay Akay, "Giyinme Rehberi" adlı kitabını bayramdan sonra okurlara sunacak. Şenay Akay, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Giyinme Rehberi" adlı kitabını bayramdan sonra okurlara sunacak.Stil oluşturmaya çalışan kadınlara yol göstermek istediği için böyle bir kitap hazırladığını söyleyen Şenay Akay, "Modern bir tarz isteyen kadınlara, vücut tiplerine giden kıyafetleri,...
  2. Defilede olay şenay akay ifade veriyor

Defilede olay şenay akay ifade veriyor

DEFİLEDE OLAYLAR ÇIKTI! ŞANLIURFALI STİLİST ÇOBAN MUSTAFA ŞAHİN, MEMLEKETİNDE ÖZEL BİR DEFİLE DÜZENLEDİ ORTALIK BİRBİRİNE GİRDİ! Bu gecce düzenlenen defileye Tuğba Özay, Şenay Akay, Ece Gürsel, Neslihan Yavuzcan, İlknur Soydaş, İlgi Gövsa Gibi Ünlü Mankenler Katıldı. 'Karanlıktan Aydınlığa' İsimli Defilede Şenay Akay'ın transparan kıyafet giymek istemesi ve Stilist Çoban Mustafa Şahin'in...
  3. Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

"Project by Şenay Akay" şirketinde ünlü ünsüz birçok isme imaj danışmanlığı yapmaya devam eden Şenay Akay, aldatıldığını söyledi: "Buğra (Özçetin) ile olan evliliğimde aldatıldım. Hoş beni aldatmadı, kendini aldattı, o da ayrı. Ben kaybetmem ki, o kaybeder. Beni kaybetti. Kendine yansın. Aldatan taraf her zaman kaybetmeye mahkumdur. Aldatan kadınlara çok daha fazla karşıyım. Sen...
  4. akay gelinlik

akay gelinlik

şenay akay gelinlik şenay gelinlik modelleri akay bursa birce resimleri birce Akay Gelinlik Çok özel günde çok özel bir gelinlik Akay'dan geliyor. Evlenmeyi düşünenlere Akay'dan 2009 Gelinlik Modelleri. Kusursuz bir estetik sunan Akay, kişiye özel dikilmiş modelleriyle bu güzel gününüzde şık, zarif ve her zevke özel gelinlik modelleriyle beğeniy...

Sayfayı Paylaş