gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Şenay Akay'da Murat Boz'a taş attı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

son günlerde sırt dekoltesi ile gündeme düşen ünlü pop şarkıcı Murat Boz sanat camiasından eleştiri almaya devam ediyor.....

'ERKEK ADAM SIRT DEKOLTESİ GİYMEZ!'
    MURAT BOZ’UN SIRT DEKOLTESİNE KUŞUM AYDIN’DAN SONRA BİR ELEŞTİRİ DE SEKSİ MANKENDEN GELDİ. AKAY, ‘ERKEK ADAM SIRT DEKOLTESİ GİYMEMELİ, KÖTÜ GÖRÜNÜYOR’ DEDİ...

İstanbul Mücevher Fuarı'ndaki bir tanıtıma katılan Şenay Akay, 100 bin dolar değerindeki altın taç ve kolyeyle boy gösterdi. Dekolteli kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çeken seksi manken, son günlerde 'sırt dekolteli' kıyafetiyle adından söz ettiren ünlü popçu Murat Boz hakkında sert sözler sarf etti.

‘Kendini harcamasın'
    mankenlik dışında imaj danışmanlığı da yapan Şenay, şunları söyledi: 'Erkek adam sırt dekolteli kıyafetler giymemeli. Murat Boz, çok yakışıklı. Ancak kendisini harcar. Sırt dekoltesi gibi imajlar erkeklere değil yakışsa yakışsa fiziği güzel olan kadınlara yakışır. Murat kendine yazık etmesin.'

Şenay Akay'da Murat Boz'a taş attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şenay akay'dan çarpıcı itiraflar!

şenay akay'dan çarpıcı itiraflar!

'ÇOK DAYAK YEDİM!' ŞENAY AKAY, MESLEĞİ İLE İLGİLİ İDEALİST OLAYA ÇALIŞAN İNSANLARIN DİĞERLERİ TARAFINDAN ENGELLENDİĞİNİ SÖYLEDİ. İŞTE AKAY'IN ÇARPICI SÖZLERİ: NAMUSLU NAMUZSUZLAR 'Mesleğinizle ilgili idealist olmak için sadece mesleğinizi yaparak gündemde olmakla, kendinizi iyi ifade etmeye çalışmakla ilgili izin vermiyorlar. Çünkü şey vardır biraz, namuzsuz namuslu. Kişilik olarak,...
  2. Şenay Akay'dan ortalığı karıştıracak açıklama

Şenay Akay'dan ortalığı karıştıracak açıklama

ŞENAY AKAY’IN MEGA MAGAZİN PROGRAMINA YAPTIĞI AÇIKLAMA ORTALIĞI KARIŞTIRACAK. Bir yandan mankenlik bir yandan imaj danışmanlığı yapan Şenay Akay “Para karşılığı işadamlarıyla birlikte olan mankenler var. Gerçi sadece mankenler de değil. Sanat camiasının içinde de bu tarz isimler var” diyen ünlü manken mesleği de bu tarz isimlerin bitirdiğini söyledi. Birçok defilede cesur kıyafetleri giyip...
  3. Kıraç uzaylılara taş attı

Kıraç uzaylılara taş attı

ünlü beste yazarı ve popüler sanatçılardan Kıraç'tan uzaylılar ile ilgili ilginç bi açıklama..... UZAYLILAR SAPIK MI? KIRAÇ, İZLEYENLERİ ÇOK GÜLDÜREN BİR AÇIKLAMA YAPTI.... Zaman zaman gündeme gelen UFO'lar, uzaylılar konusu konuşulurken, bu konunun çok abartıldığını söyleyen Kıraç, 'Gerçeklerin önündeki en önemli engel, genelde bazı şeyler çok suistimal ediliyor. Sadece reel gerçeğin...
  4. Şenay Akay'ın süt banyosu

Şenay Akay'ın süt banyosu

şenay akay süt banyosu şenay akayın süt banyosu, küvette süt banyosu yapan ünlünün haberi burda arkadaşlar. İlk defa süt banyosu yaptığını söyleyen Şenay Akay, bundan sonra süt banyosu yapacağını ve çok keyif aldığını söylemiş Melek'ler. 15 dakika süren süt banyosu Şenay Akay'a zorlu anlar yaşattı. Küvetteki sütün soğuk olması nedeniyle, sürekli sıcak süt takviyesi yapıldı. Hayatında...
  5. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara merhaba diyecek yarışmalardan birisi de Ben Burdan Atlarım. Tamamı ünlü olan yarışmacıların kuleden havuza atlama konusunda yarışacakları programda 18 ünlü yer alacak. İşte bu ünlülerden Atilla Taş resimleri ile sizlerleyiz...

Sayfayı Paylaş