gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

şenay akay'dan çarpıcı itiraflar!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'ÇOK DAYAK YEDİM!' [​IMG] ŞENAY AKAY, MESLEĞİ İLE İLGİLİ İDEALİST OLAYA ÇALIŞAN İNSANLARIN DİĞERLERİ TARAFINDAN ENGELLENDİĞİNİ SÖYLEDİ. İŞTE AKAY'IN ÇARPICI SÖZLERİ:

NAMUSLU NAMUZSUZLAR

'Mesleğinizle ilgili idealist olmak için sadece mesleğinizi yaparak gündemde olmakla, kendinizi iyi ifade etmeye çalışmakla ilgili izin vermiyorlar. Çünkü şey vardır biraz, namuzsuz namuslu. Kişilik olarak, işinize duyduğunuz saygı olarak namusluysanız onu devam ettirmeye çalışıyorsanız kabul görmüyorsunuz. İllahaki bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ve kabul etmiyorlar.

SİZİ ARALARINA ALMIYORLAR

Neden? Çünkü başka insanların işine gelmiyor bu. Kurulu bir düzen var ve o kurulu düzene sizi almak istemiyorlar. Riske atmıyorlar, gayet rahatlar, neden alsınlar ki... Onlar çok rahat, doğru düzgün işler yapan insanları aldıklarında tepedeki insanlar diyecekler ki, 'Ama bak bu doğru düzgün yapıyor, sen yapmıyorsun' dedikleri için buna bir şekilde izin vermiyorlar, aralarına almıyorlar.

ÇOK DAYAK YEDİM

Bazı modeller yeni başlayan modelleri, askerlik gibi düşünün bunu tabii ki askerimiz bizim eziyet etmiyor, ama onların yapması eziyet olarak değerlendiriliyor.

Ben çok podyumdan atıldım, çok koreografi kağıtlarım çalındı. 'Yanlış yapacaksın' diye çok dayak yedim. Çok kıyafetlerim değiştirildi. Ayakkabımın topuğu kırıldı. O filmlerde seyrettiğimiz şeyler gerçekten oluyor.

GENÇSİN, GÜZELSİN KIYMETİNİ BİL!

Bir de üstüne etrafınızda 'Gençsin, güzelsin kıymetini bil' gibi garip cümleler kullanıp, alt metnini 16-17 yaşında çocukların anlayamayacağı şekilde söyleyen insanlar olunca bir bakıyorsunuz ki her gece başka bir insanla beraber olan, çok yanlış yerlere kaymış insanlarla karşılaşmaya başlıyorsunuz. Çünkü yıldırma politikası yapıyor bu insanlar. Bu çok acı verici.'

şenay akay'dan çarpıcı itiraflar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlardan çarpıcı itiraflar

Doktorlardan çarpıcı itiraflar

Almanya’da, “Hatalardan Öğrenmek” adlı bir broşür hazırlayan tıp uzmanları, yaptıkları büyük mesleki hataları ilk kez kamuoyuna açıkladı. Alman doktorlar, bu broşürle gelecekte yapılabilecek hataları en aza indirgemeyi amaçladıklarını söyledi. Marburg Üniversitesi Kliniği’nde görev yapan Prof. Dr. Matthias Rothmund (65), yaptığı hatayı şöyle anlattı: HASTAMIN KARNINDA MAKAS UNUTTUM “Hafif...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. Şenay Akay'dan ortalığı karıştıracak açıklama

Şenay Akay'dan ortalığı karıştıracak açıklama

ŞENAY AKAY’IN MEGA MAGAZİN PROGRAMINA YAPTIĞI AÇIKLAMA ORTALIĞI KARIŞTIRACAK. Bir yandan mankenlik bir yandan imaj danışmanlığı yapan Şenay Akay “Para karşılığı işadamlarıyla birlikte olan mankenler var. Gerçi sadece mankenler de değil. Sanat camiasının içinde de bu tarz isimler var” diyen ünlü manken mesleği de bu tarz isimlerin bitirdiğini söyledi. Birçok defilede cesur kıyafetleri giyip...
  4. Şenay Akay'da Murat Boz'a taş attı

Şenay Akay'da Murat Boz'a taş attı

son günlerde sırt dekoltesi ile gündeme düşen ünlü pop şarkıcı Murat Boz sanat camiasından eleştiri almaya devam ediyor..... 'ERKEK ADAM SIRT DEKOLTESİ GİYMEZ!' MURAT BOZ’UN SIRT DEKOLTESİNE KUŞUM AYDIN’DAN SONRA BİR ELEŞTİRİ DE SEKSİ MANKENDEN GELDİ. AKAY, ‘ERKEK ADAM SIRT DEKOLTESİ GİYMEMELİ, KÖTÜ GÖRÜNÜYOR’ DEDİ... İstanbul Mücevher Fuarı'ndaki bir tanıtıma katılan Şenay Akay, 100 bin...
  5. Şenay Akay'ın süt banyosu

Şenay Akay'ın süt banyosu

şenay akay süt banyosu şenay akayın süt banyosu, küvette süt banyosu yapan ünlünün haberi burda arkadaşlar. İlk defa süt banyosu yaptığını söyleyen Şenay Akay, bundan sonra süt banyosu yapacağını ve çok keyif aldığını söylemiş Melek'ler. 15 dakika süren süt banyosu Şenay Akay'a zorlu anlar yaşattı. Küvetteki sütün soğuk olması nedeniyle, sürekli sıcak süt takviyesi yapıldı. Hayatında...

Sayfayı Paylaş