gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şenay Gürler -Fatoşa benzemem dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

şenay gürler fal [​IMG] AVRUPA YAKASI'NDA FATOŞ KARAKTERİNİ CANLANDIRAN ŞENAY GÜRLER, KARAKTERİNE NE KADAR BENZİYOR?

Habertürk'te Cem Mumcu ve Harun Tekin'in birlikte sundukları 'Kısa Devre' programına konuk olan Şenay Gürler, karakteri Fatoş ile gerçek kişiliği arasındaki farkı açıkladı.

Gürler, 'Pek benzemiyorum, biraz da benziyorum tabii ki bazı şeyler mutlaka benziyor. Çok farklıyız tabii ki. O bir rol, o bir karakter' diye konuştu.

Psikiyatr Cem Mumcu ise Fatoş karakterini analiz ederek, 'Çok merkezde olmayı seven, kendini göstermeyi seven hatta güzel bir tabir vardır, 'Seksten başka her şeyi seksüalize ederler' diye bir laf vardır. Yani kadın bir su içer, 'Allahım dersin bu ne böyle yıkılıyor' dersin. Fakat işin aslına geldiğinde çok berbattır' dedi.

Mumcu, Fatoş karakterinin tersi özelliklere sahip olan Şenay Gürler'in bu karakteri başarıyla canlandırmasını överken, Gürler, övgü dolu sözlerle adeta mest oldu.

Şenay Gürler -Fatoşa benzemem dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Güre-Balıkesir

Güre-Balıkesir

güre balıkesir balıkesir güre nerede balikesir nereye bağlı NASIL GİDİLİR? Edremit Körfezi'nde yer alan Güre'ye gitmek üzere İstanbul'dan özel araçla hareket edenler Bursa, Balıkesir, Havran veya Tekirdağ, Çanakkale, Altınoluk üzerinden gelebilirler. Aynı güzergahta otobüsten Güre'de inenler için kaplıca tesisleri cadde üzerinde, Güre merkezi ise sahilden 2.5 km. içerde yer alıyor. Bu mesafede...
  3. Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

"Project by Şenay Akay" şirketinde ünlü ünsüz birçok isme imaj danışmanlığı yapmaya devam eden Şenay Akay, aldatıldığını söyledi: "Buğra (Özçetin) ile olan evliliğimde aldatıldım. Hoş beni aldatmadı, kendini aldattı, o da ayrı. Ben kaybetmem ki, o kaybeder. Beni kaybetti. Kendine yansın. Aldatan taraf her zaman kaybetmeye mahkumdur. Aldatan kadınlara çok daha fazla karşıyım. Sen...
  4. Küçük Sırların Şebnem'i Şenay Gürler Resimleri

Küçük Sırların Şebnem'i Şenay Gürler Resimleri

şenay gürler küçük sırların resimleri küçük sırlar şebnem şenay gürler sırlar Bu hatun çok tatlı yaa Avrupa Yakasında Acemi Cadıda ve Şimdi de Küçük Sırlar da hepsinde ayrı bi şeker...
  5. Hayat Devam Ediyor Şenay Gürler

Hayat Devam Ediyor Şenay Gürler

hayat devam ediyor dizisi şenay gürler hayat devam ediyor konusu hikayesi haberleri oyuncu kadrosu burada arkadaşlar. Kasın ayında ekranlarda yer alacak olan Hayat Devam Ediyor dizisi için çekimler son hız devam ediyor Melek'lerim. Hayat Devam Ediyor dizisi hakkında sizlere daha önce bilgiler aktarmış ve bir bakırcı ustasının hayatını konu alan dizinin ekranlara merhaba diyeceği tarih...

Sayfayı Paylaş