gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Teşekkürler canım,her zamanki gibi güzel bir paylaşım..Emeğine,yüreğine sağlık..

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler bitanem seninde emeğine sağlık

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

çook güzell..emeğine sağlık zuzum..

Sende beni anlamassan başka kim anlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benden Başkasını.

Benden Başkasını.

Mutluluk dilemek ayrılırken…Beni boşver sen mutlu ol yeter demek sevginin büyüklüğünden mi.Bende yaptım zamanında ,iyi dileklerde bulunup yollarımı ayırdığım çok oldu ama şimdi yapamıyorum. İçim acıyor,kan kaybediyorum ve böyleyken sana mutlu ol demek gelmiyor içimden.Günleri gecelere ekleyerek ilmek ilmek sevdamı örerek beklerken içimde gülüşen çocukların gelmediğin için suskun kalışını...
  2. yürü be Tülin kim tutar seni

yürü be Tülin kim tutar seni

Manken Tülin Şahin podyumlardan yazarlığa eline kalem alarak başladı bu işi sevdiki devam ediyor yazmaya..... YAZARLIĞA ALIŞTI 4. KİTABI HAZIR! ÜNLÜ MODEL TÜLİN ŞAHİN 4'ÜNCÜ KİTABINI ÇIKARIYOR. ŞAHİN, 'SİZ HÂLÂ DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ?' İSİMLİ KİTABINDA DİYETTE İSTİKRARA DEĞİNİYOR.. Spor, diyet ve sağlıklı beslenme üzerine üç kitabı bulunan manken Tülin Şahin, 'Siz hala diyet mi...
  3. Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

kimseler anlamasın beni beni sen anla kadim sen anla Kimseler anlamasın beni! Züleyha'nın zindanında Yusuf anlasın, Leyla'nın çöllerinde Mecnun anlasın, Şirin'in dağlarında Ferhat anlasın, Aslı'nın yüreğinde Kerem anlasın, Sen anla! Beni kimseler anlamasın! Gözyaşlarını yüreğinde biriktiren "hüzün" anlasın, Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, Karanlıkları...
  4. Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım Gözlerim dolu ve lakin karamsarım Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş,...
  5. Ösym başkanı kim

Ösym başkanı kim

Ya arkadaşlarım merak ediyorum. Bu ösym nin en son yeni başkanı kim oldu kim var hiç haberlerini duymuyoruz bana biyografisini vermeniz mümkün mü bu konu altından teeşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş