gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sende haklısın..çok şey değişti!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gecenin bir yarısıydı aklımın başımdan gittiği..
    Bana artık ölüm ayırır bizi demiştin..
    Öyle oldu galiba..

Bizi,beni senden ayırabilen tek şey ölüm oldu..
    ölün oldu..

öldürdüm..hiç acımadan biliyormusun..
    içimde,dışımda,yüreğimde,beynimde,eşyalarımda,bakı şlarımda,adımlarımda öldürdüm seni..

Doğru değildin artık sen..
    Her şeyin,her sözün yalan olmuştu ve sen benim gözümde baştan aşağıya,
    tepeden tırnağa kadar ölüydün..

Boş bakıyordun farkındaydım..bakma..
    Konuşurken yabancıydın,
    ürkektin,isteksizdin,
    biliyor musun konuşurken bile sessizdin artık..

simsiyah görüyorum seni..
    bitiren sen oldun kendini..

eskiden olsaydık hani karanlıkta bile seçerdim seni..
    gözlerin parlayıverirdi..yakalanırdın..

bembeyaz görüyorum seni..
    yeniden doğmuşsun gibi..

eskiden olsaydık hani ak'tan bile ak görürdüm seni..
    sen de haklısın çok şey değişti..

sende haklısın..çok şey değişti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Titreşim sesini değiştir

MSN Titreşim sesini değiştir

Msn Messengerınızda kişiler size titreşim yoladığı zaman çıkan sesı değiştirebılırsınız nasılmı yapacaksınız işte böyle - Msn messengerınızı açın Yukarıdaı1 Numaralı Araçlar sekmesıne tıklayın 2- Daha sonrı çıkan pencerede Uyarılar ve Pencereler i seçin 3- Açılan pencerede değiştirmek ıstedığınız ses tonunu seçın bız burada titreşimi seçıyoruz 4- Daha sonra 4 numaraları alanda bulunan...
  2. Her şey sende gizli...

Her şey sende gizli...

HER ŞEY SENDE GİZLİ Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif… Kalbinin atığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç… Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü… Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin… Yaşadıklarını kar sayma : Yaşadığın kadar yakınsın sonuna ; Ne kadar yaşarsan yaşa Sevdiğin kadardır ömrün…...
  3. Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş!

Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş!

Broadway’de hit olmuş 12 yıldır sahnelenen,birçok ülke’de uyarlanmış müzikal Türkiye’de ! “I Love you, You’re Perfect, Now Change” insanın varoluşundan bu yana yer, zaman,değişse de bazı yönleri hiç değişmeyecek olan bir ilişkiyi konu ediniyor: Kadın ve erkek. Joe DiPietro ve Jimmy Roberts tarafından yazılan komedi türündeki müzikal, Broadway dışında en uzun süredir oynanan müzikal olma...
  4. Sende değiştin

Sende değiştin

Sende Degistin Zamana yükleme bütün suçları Yalnız zaman değil sen de değiştin Hatırla mazide kalan yılları Yalnız zaman değil sen de değiştin Sen ki yüreğimde en kutsal düştün Sen ki herşeyimdin aşktan da üstün Ne çabuk bu devrin çarkına düştün Yalnız zaman değil sen de değiştin Günlerdir gözümde çatık kaşların Kar gibi buz gibi son bakışların Birşeyler gizliyor bu kaçışların...

Sayfayı Paylaş