gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sendemi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sendemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH ( C.C )in Resulü Sendemi Ağlıyorsun

ALLAH ( C.C )in Resulü Sendemi Ağlıyorsun

ALLAH ( C.C )in Resulü Sendemi Ağlıyorsun Çölden gelen bir bedevi, mescidde acı acı eski günlerden söz ediyordu. "Bende kız çocuğumu kendi ellerimle diri diri gömdüm." dedi bir ara. "Kızımı elinden tutup çölün uzaklarına doğru götürdüm. Bir yeri kazmaya başladım. Zavallı herşeyden habersiz bana yardım etmeye çalışıyordu. Çukur derinleşince geri çekildim.Kızım çukurun...
  2. Sendende vazgectım...

Sendende vazgectım...

Çok şey istemiyorum hayattan; biraz huzur ve biraz da sadaka. Ama anladım ki bu bile haram bana. Ne huzurum var ne de aşığım dediklerimin sadakati. Rahat uykulara dalmayı, huzur içinde uyumayı öyle çok istiyorum ki. Ama eksiliyorum artık, tükeniyorum yavaş yavaş. Beden aynı beden belki ama ya o ruhum, Hele o dokunuşlar. Dokunuşlar aynı değil ki, aynı hislerle dokunamıyorum. Kendi dünyamı...
  3. zaten sendede komedi yüzü yok

zaten sendede komedi yüzü yok

ünlü mankenlerimizden soğuk yüzlü Şenay Akay bir röportajında neler söyledi....... 'RECEP İVEDİKLER BANA HİÇ UYMAZ!' İSTANBUL MÜCEVHER FUARI'NDA BİR MÜCEVHER FİRMASININ YENİ TASARIMLARI İÇİN DENİZ KIZI KILIĞINA GİREN MANKEN ŞENAY AKAY, ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN 100 BİN DOLAR DEĞERİNDEKİ ALTIN TAÇ VE KOLYEYİ TANITTI... Akay'ın, tanıtımda giydiği derin göğüs dekolteli kostümü, fuara...
  4. Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

elçin uzun şoray uzun ve eşi elçin şoray eşi Arkadaşlar tanıyanlar bilir. Kanal 7 de program yapardı Şoray Uzun. Neşeli bir tipti. Bende açıkçası beğeniyordum programlarını. Ama artık onu kınıyorumm.:n028: Haber aynen şöyle.. Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda”nın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı. 11 senedir Elçin Uzun...

Sayfayı Paylaş