gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Bir aralar Berdan Mardini`nin güzel bir şarkısı vardı,"senden çocuğum olsun istiyorum" diye işte bizde bunları degiştirdik biraz uğraştık, komik hale getirdik nasıl mı işte böyle.. senden cocugum olsun istiyorum
    Kaynak : yorumla.net - senden cocugum olsun istiyorum diyalogları......... -peki..bagliyorum su anda
    -nereye la?
    -cocuk yapim merkezine..
    -Allah'im..Neden butun dengesizler beni buluyor

-senden cocugum olsun istiyorum
    -ne bu simdi yeni moda mi
    -hayir doga kanunu
    -kanunlari sevmem ben..kendine kole ariyorsan baska kapiya
    -hay senin sosyalistliginide..

-sendem cocugum olsun istiyorum fevziye
    -tanri ol dedi ve oldu
    -ulan hep dengesiz karilar beni buluyo

-senden cocugum olsun istiyorum rifat
    -hah haaayy sekerim bende haydardan cocugum olsun istiyorum ama olmuyo
    -rifatt

-lale den cocugum olsun istiyorum hayriye
    -git laleye soyle lan ozaman salak banane

-yine hangi sarkiyi dinledin
    -hayir yasam felsefem oldu.olgunlasip coluk cocuga karismak
    -peki baska derdin varmi
    -var seni bosamak!
    -neden ki¿
    -ne demis sokrates.Karisi guzel olan koca,cirkin olan filozof olur

-evlenmeden olmaz
    -peki evlenirsek kactane
    -performansina bagli tabi
    -peki ben simdiden calismaya baslayayim
    -iyi git!

-ya ben? bana sordun mu bir kerede ha..hep sen..herseyi sen istiyorsun..biktim hayatimdan be..Allah'im ölsemde kurtulsam..
    -tamam kes lan!nerden actim seni simdi

-senden cocuvum istiyoyum
    -bak sesgin benden cok gusel metres oluy da, benden cocuk olmas..
    -neden ki sezen
    -daha kac yasindayis sesgin?
    -sekiiisss
    -chuQ kendinde mi sesgin kamistan su geliyo mu
    -taam sesen taam.. senden cocuvum olsun istemiyoyum.. kustum sana.. dayimdan cocuvum olsun istiyoyum aytik ben

Senden Çocuğum Olsun İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senden Çocuğum Olsun DİALOGLARI....

Senden Çocuğum Olsun DİALOGLARI....

Senden çocuğum olsun istiyorum Seda -Ben de senden arabam olsun istiyorum Vedat, ama hala tık yok -Tamam kendi kendime yaparım ben çocuğu... ********************* -Senden çocuğum olsun istiyorum Tarık -Onu benim söylemem gerekiyordu Yeşim -E be pez... yıllardır niye söylemedin o zaman... kötü kötü konuşturuyosun beni... ********************* -Senden çocuğum olsun istiyorum -Ben de az...
  2. senden çocuğum olsun istiyorum diyologları

senden çocuğum olsun istiyorum diyologları

senden çocuğum olsun istiyorum komik -senden cocugum olsun istiyorum aysel -ben de senden arabam olsun istiyorum ama hala tik yok -taam lan kendi kendime yaparım ben çocugu -senden Cocugum olsun istiyorum tarik -onu benim soylemem gerekiyordu yesim -e be yilardir niye soylemedin o zaman.. kotu kotu konusturuyosun beni -senden cocugum olsun istiyorum -ben de az evvel bi bardak su...
  3. Seni senden istiyorum

Seni senden istiyorum

Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden sana… Senden başka bir nedenim yok… Senden başka bir istediğim yok… Senden başka hiçbir şeyim yok… Seni Seviyorum… Duy diye değil… Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum… Yine de bir Dilek diliyorum... Şehrimin martıları...
  4. Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Nefesini hissetmeyi,adım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel! Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden....
  5. Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

SENİ SEVMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ Adını duymak istediğimde titremek. İçimdeki sevda telleri titriyor olucak Erimek su olup akacağım sanki sana Su olsam da sana akmak için yol bulurum ben Ayaklarının dibine göl olurum Sen bu aşk suyu ile yıkanırken Seni düşünmediğim tek bir an bile yok Senin hasretine tutsak olmak isterim Hasret dedim de,seni özlemenin bu kadar zor olacağını öğrenicem. Bir...

Sayfayı Paylaş