gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sene 2047 :D

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

</B>

Sene 2047 :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sene 2047

sene 2047

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. evet sene 2047.....

evet sene 2047.....

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  3. 2047 Türkiye'sinden Manzaralar ...

2047 Türkiye'sinden Manzaralar ...

:laugh::laugh:Cok komik oldugunu itiraf etmeliyim Meleklerim bu resimlerin :D:D Özelliklede Ajda Pekkana bayildim :hhh: :hhh: Siz ne dersiniz, gercekten Türkiyenin hali böyle olurmu ?? Ve o steteskop varken, doktora gidermisiniz :hhh: :hhh: :laugh::laugh::laugh::laugh:
  4. Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

pasaklı tanrıça filmi izle Ben filmden birkaç cümle söyleyeceğim alttaki o filmi izlediyse oda 2-3 cümleyle devam ettirecek yada söylemek isterse istediği kadar cüm le yazabilir ama filmin hepsini anlatmayacak.. onun altındaki böylece 1 film bitmiş olacak film bitince filmin son cümlesini yazan kişi bitti diyecek ve alttaki film adı söylecek hadi başlayaım :D :D (MUTUCUMMMMMM SANA...
  5. Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

bedia akartürk Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Ali Belki de deli İstemem babacım istemem Kızım seni Yaşara vereyim mi? Kızım seni Yaşara vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Yaşar Alır beni boşar İstemem babacım istemem Kızım seni sarhoşa vereyim mi? Kızım seni sarhoşa vereyim mi?...

Sayfayı Paylaş