gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Senem Kuyucuoğlu Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

senem kuyucuoğlu resimleri senem kuyucuoğlu biyografi ayak
    İşte daha önce Deniz Akkaya, Şenay Akay, Güzide Duran, Sema Şimşek gibi Türkiye’nin en başarılı modellerinin taktığı tacın yeni sahibi Senem Kuyucuoğlu’dan özel itiraflar:
    Bacaklarım 125 cm. olduğu için bir yere gittiğim zaman devamlı bana bakıyorlar. İnsanların o şaşkın bakışlarını sevmiyorum. “Ne bakıyorsunuz?” demek geliyor içimden.
    En çok bacaklarımı ve dudaklarımı beğeniyorum. En hoşlanmadığım yerim ayaklarım.
    Erkeklere güvenmek çok zor. Sırf güven sorunu yüzünden erkek arkadaşım yok.

Senem Kuyucuoğlu Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son 24 senenin şehit resimleri

Son 24 senenin şehit resimleri

şehit resimleri şehit resmi şehitler resimleri şehitlerin ölüleri
  2. Senenin Moda Rengi | Fuşya

Senenin Moda Rengi | Fuşya

senenin moda rengi fuşya
  3. Seneler neler öğretti...

Seneler neler öğretti...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin kalbimi...
  4. pearlheart nice senelere

pearlheart nice senelere

Canım benim doğum günün kutlu olsun nice senelere:)
  5. Nice Güzel Seneler esin2748 :))

Nice Güzel Seneler esin2748 :))

Melekler, bu gün sitemizin en güzel anne adaylarından biri, zarif mi zarif, ince mi ince, ama şu anda gebe olduğu için biraz kalın :D:D, yumuşacık bir kalbe sahip esin2748'in doğum günü :D:D Dilerim Allah'tan gönlünce bir hayat seni bekler. Bebeğin (hatta bebeklerinle), eşin ve tüm sevdiklerinle mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum sana esin :kiss: İyi ki doğdun...:D:D

Sayfayı Paylaş