gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son zamanlar da alışverişe çıkma fırsatı bulduysanız eminim ki püsküllü kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılar gözünüzden kaçmamıştır. Ben de bir bayan olarak alışverişe oldukça meraklıyım ve hatta az önce alışveriştem geldim:) Mağazalar da gözüme ilk çarpan detaylardan biri püsküllü giyim ve ayakkabılar oldu ve tabiki bunları kombine edeceğiniz püsküllü çanta modelleri... Sizler için bu yazım da oldukça popüler olan püsküllü bayan bot modellerini paylaşmak istiyorum. Süet ve güderi kıyagetler bu sene çok moda.. Elbiseler ve yeleklerin yanısıra ayakkabılara da etki eden güderi tasarımlarını tamamlayacak püsküllü bot modelleri spor ve klasik kıyafetlerinizin altına oldukça şık duracaktır.
    Genellikle düz tabanlar da tercih edilen püsküllü bot modelleri bunun yanın da topuklu botlarda da kullanılmıştır.
    En yeni püskül detaylı bot modellerinden seçtiğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
    püsküllü bot modelleri (1).jpg püsküllü bot modelleri (2).jpg püsküllü bot modelleri (3).jpg püsküllü bot modelleri (4).jpg püsküllü bot modelleri (5).jpg püsküllü bot modelleri (6).JPG püsküllü bot modelleri (7).jpg püsküllü bot modelleri (8).jpg püsküllü bot modelleri (9).jpg püsküllü bot modelleri (10).jpg püsküllü bot modelleri (11).jpg püsküllü bot modelleri (12).jpg püsküllü bot modelleri (13).jpg püsküllü bot modelleri (14).jpg püsküllü bot modelleri (15).jpg püsküllü bot modelleri (16).jpg püsküllü bot modelleri (17).jpg püsküllü bot modelleri (18).jpg püsküllü bot modelleri (19).jpg püsküllü bot modelleri (20).jpg püsküllü bot modelleri (21).jpg püsküllü bot modelleri (22).jpg püsküllü bot modelleri (23).jpg püsküllü bot modelleri (24).jpg püsküllü bot modelleri (25).jpg

Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derimod 2015 bayan Bot Modelleri

Derimod 2015 bayan Bot Modelleri

derimod bot modelleri, derimod bayan bot modelleri, derimod yeni bot modelleri, 2015 bot modelleri Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan botlar deri markasının önde gelen isimlerinden olan derimod ile kalite ve şıklık kazanıyor. Yepyeni ürünleri ile yeni sezona hazır olan markanın bayanlar için tasarlamış olduğu oldukça kullanışlı, şık ve rahat bot modellerini sizler için bu yazımız da...
  2. Bentini Bayan Bot Modelleri 2015

Bentini Bayan Bot Modelleri 2015

bentini bot modelleri, bot modelleri 2015, bayan bot modelleri 2015, topuklu bot modelleri 2015, bentini bot modelleri 2015 Havaların serinlemesi ile birlikte artık kışlık ayakkabılar yavaş yavaş çıkmaya başladı bile... Ayakkabı markasının önde gelen isimlerinden biri olan bentini, bayanlar için oldukça şık ve rahat deri ayakkabı modelleri tasarlayarak mağazalarında tüketici ile buluşuyor....
  3. Son Senelerin Trendi Kaykaylı Ranza Modelleri

Son Senelerin Trendi Kaykaylı Ranza Modelleri

Küçük çocuklar yaz kış enerji doludurlar. Yaz ve ilkbahar mevsimlerinde onların enerjisini boşaltabilecekleri parklara giderek onlara yardımcı olurken; kış mevsiminde adeta elimiz kolumuz bağlanır. Kış mevsiminde evin her tarafını karıştıran ama hala enerjik olan çocuğunuza onun dilinden bir çözüm bulmak istiyorsanız kaykaylı ranza modeli almak tam sizin ihtiyacınıza yönelik bir seçenek...
  4. Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Biz bayanlar olarak aksesuara oldukça önem veririz. Özellikle aksesuar denince akla gelen isimlerden biri olan çantalar, günlük yaşantımızım ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her bayan giydiği kıyafetlere ve gideceği yerin konseptine göre farklı çanta modellerini giyimleri ile kombin yaparak kullanır. Çanta modelleri spor, klasik ve abiye çantalar olmak üzere farklı renkler ve tasarımlar...
  5. Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım....

Sayfayı Paylaş