Seni Anlatamam İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

onun adı ahmettir ilahisi aya sorsam yakamoza onun adı ahmettir ilahisi sözleri aya sorsam yakamoza sözleri Ay'a sorsam yakamoza
    Parildayan yildiza
    Seni bana anlatirlar
    Damla damla gozyasiyla
    Onun adi Ahmet'tir
    Kainata rahmettir
    Nisanesi sevkattir
    Aleme merhamettir
    Sozlerim kifayetsiz
    Gozlerim kalir fersiz Anlatamam anlatamam seni anlatamam
    Gune sorsam dogan gune
    Gule meftun bulbule
    Seni bana anlatirlar
    Vefali bir lisan ile
    Onun adi Ahmet'tir
    Kainata rahmettir
    Nisanesi sevkattir
    Aleme merhamettir
    Sozlerim kifayetsiz
    Gozlerim kalir fersiz
    Anlatamam anlatamam seni anlatamam

2. anuş

anuş Yeni Üye

Cevap: Seni Anlatamam İlahisi
    emegine saglık canım benim

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

Cevap: Seni Anlatamam İlahisi
    sağol ablam:)

Seni Anlatamam İlahisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...
  2. Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

seviyorum rabbim seni seni seviyorum ilahisi rabbim çok yüce yaratan ilahisi Aşkın aldı benden beni Seviyorum Rabbim seni Senin sevgin pek tatlıymış Seviyorum Rabbim seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile zevklenirim Seviyorum Rabbim seni Emrettin ibadetleri Övdün iyi hasletleri Verdin sonsuz nimetleri Seviyorum Rabbim seni Ne nankörsün ahmak nefsim Zevki için bana kıydın...
  3. özledim Seni ilahisi

özledim seni ilahi özledim seni ilahisi koruyan o yağmur bulutu ilahisi koruyan o yağmur bulutu ilahisini dinle seni koruyan o yağmur bulutu özledim seni nerdesin kabenin yanındaki o çocuk özledim seni nerdesin nerdesin ay yüzlüm nerdesin nur yüzlüm nerdesin gül yüzlüm nerdesin sultanım gözler hep yollarda ismin dudaklarda ümmetin çok zorda nerdesin sultanım ağlıyor hala üzerimde vaaz...
  4. Senİ sana anlatamam

seni sana anlatamam sözleri seni sana anlatamam şiir Suskunum cahil dilim sorma bana kendini, Anlatamam bendeki sana tarif yetmiyor, Ne yüce dağlar kadar ne denizin engini, Anlatamam bendeki sana tarif yetmiyor Can desem öyle değil ötesin bana benden, Kan desem yine değil ölsem çıkmazsın tenden, Sakınırım sözümü bahsetmem sana senden, Anlatamam bendeki sana tarif yetmiyor Bir kere sevdi...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. onun adı ahmettir sözleri

,
  2. onun adı ahmettir kainata rahmettir sözleri

,
  3. onun adi ahmettir dinle ilahisi

,
  4. yakamoza ilahisi dinle,
  5. onun adı ahmettir kainata rahmettir indir,
  6. aya sorsam yakamoza ilahisi,
  7. onun adı ahmettir ilahisinin sözleri,