gebe
  1. kadersiz_kız

kadersiz_kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seni Bana Anlatan Bütün Hüzünlü Şarkıları İdam Ettim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kadersiz_kız tarafından paylaşıldı.

hüzünlü şarkılar hüzünlü raplar Seni bana anlatan bütün hüzünlü şarkıları idam ettim bu gece, ben de varlığın son nefesini vermekte, yaşadıklarım toz pembe bir yalan, dünyam diye bildiğim sensin geçmişimdeki en acı hatıram. Aşktı bunun adı diye acı hatıralara sarılmak yetmiyor artık,bu kadar yok olmuş,tükenmişken.Düşüncelerimden sürgün etmem gerek;seni,senli günleri,sensizliği,sonu hüsrana gebe olan bu aşkı.İşte bu yüzden; Gözlerimin aydınlığını karanlığa hapseden,beni hiçliğe sürükleyen,düşlerime izinsiz gelen.Seni terk etmek istiyorum içimdeki hakimiyetine rağmen.

Kolay olmayacağını biliyorum ama denemek istiyorum.Sana o kadar yenilmişken bir kere de kendime yenilmek çok koymaz bana.Adının geçmediği bir hikayede,teninin kokusunun ulaşmadığı memleketlerde uyanmak istiyorum,varlığına inat.Senin olmadığın bir yalnızlığa özlem,aşksız da yaşayabileceğimi gösterme telaşı benimkisi.Diyeceğim o ki üstüne alınma,bunun senle aşka değil benliğimle alakası var.

Bilirim canım çok acır,yüreğimde inceden sızlayan bir melodi olursun;ama seni sevmek acı çekmekse,sensizlik zaten acının kendisiyse o zaman varlığına ne gerek var ki.

Bir şiir var ezberimde,nefes nefes okuduğum ve gözyaşlarına boğulduğum;

Bu sefer gerçekten gidiyorum
    Dönüşü olmayan bir yol bu
    Senin adının geçmediği
    Varlığının değer taşımadığı
    Anıların hükmünü yitirdiği
    Hüznün,acının son bulduğu
    Bir hikayede başroldeyim
    İşte gidiyorum ben sevgilim.

Gün gelecek hiç sevmedin mi diye soracaklar belki de,korkma seni sevdiğimi inkar etmeyeceğim o zaman,çok sevdim bir gülüşüne bir ömür adadım diyeceğim utanmadan sıkılmadan.Ama gururla; değmezmiş demeyi de unutmayacağım.

Sessiz ve sensiz geçecek günlerin
    Yüzüme kattığı gülümsemeyle
    Yaprak misali savrula savrula
    İçinde senin olmadığın düşlerimle
    Seni sana layık görerek işte gidiyorum

Yüreğimdeki melodinin huzurunda,dudağımda yitik bir aşkın şarkısı ile yol aldım,senden uzaklaşıyorum.

Bana uğurlar,sana geçmişler olsun!
    Gözünaydın kurtuldun benden. .!!

Seni Bana Anlatan Bütün Hüzünlü Şarkıları İdam Ettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Seni Bana Anlatırlar

Pinhani - Seni Bana Anlatırlar

Yaşandığından farklıdır, keyif içinde saklıdır o her zaman gülen yüzü ,bazen hüzünlü bi şarkıdır... Karşımda geç kalmış yıllar, arkamda bir çok aşkım var rastgeldiğim tüm insanlar seni bana anlatırlar... mmm... Göründüğünden de güzelsin, niye dışımda gezersin içimdeki sensizliği sen başlatır sen bitirirsin... Aklımda kör başlangıçlar, hepsinde senden birşey var geç yattığım bütün...
  2. 5 bin kişi önünde idam ettiler

5 bin kişi önünde idam ettiler

Casusluk Yapmakla Suçladıkları İki Adamı 5 Bin Kişinin Önünde İdam Ettiler. Casusluk yapmakla suçladıkları iki adamı 5 bin kişinin önünde idam ettiler. Pakistan'da aşırı dinci militanların, ABD güçleri adına casusluk yapmakla suçladıkları 2 Afgan'ı, Afganistan sınırı yakınında büyük bir kalabalık önünde idam ettiği haber verildi. Uluslararası ajansların bildirdiğine göre, Bajur bölgesinde...
  3. Senin içindi Bütün Herşey ....

Senin içindi Bütün Herşey ....

Senin İçindi Her şey.. Gözlerim gözlerine bakmak, Ellerim ellerini tutmak içindi. Dudaklarım dudaklarına muhtaç.. Leblerim kuru, mağrur ve çoraktı.. Aydan düşmüş bir çocuk gibiydim. Başımı öksüz çocukların başı gibi okşadığında sen Ben firar ettim işte o gün kahrolası yalnızlığımdan.. Ellerin dizlerindeki başımı sevmek içindi.. Gök yarılıp, ayın şavkı düştüğünde Sensiz...
  4. Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim)

Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim)

seni bana yazılmış bir şarkı zannettim sözleri seni bana yazılmış bir şarkı zannettim sözü beni sana mustafa ceceli bi sözleri Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim) Anılar var sana dair, Silinmiyor istesemde yürek hazırken Acılar var zaten gönül zahir Ölünmüyor istesemde ecelinle Uyudum ben, büyüdüm ben Yüreğimi niye pişmanlık sarıyor Her lokmam sen, her yudum...

Sayfayı Paylaş