gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Senİ Bana BaĞlayan

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Beni unutmak için yeminler etmişsin Gözlerim gelmiş aklına vazgeçmişsin Benden habersiz çekip uzaklara gitmişsin
    Beni yakmakla kalmayıp
    Küllerimin üstüne gül dikmişsin

na,na,na,na,na
    na,na,na,na,na
    ooooo,ooooo

Beni unutmak için yeminler etmişsin
    Gözlerim gelmiş aklına vazgeçmişsin
    Benden habersiz uzak diyarlara gitmişsin
    Biliyor musun sevgilim
    Umrumda bile değilsin

na,na,na,na,na
    na,na,na,na,na
    ooooo,ooooo

Benden habersiz çekip uzaklara gitmişsin
    Beni yakmakla kalmayıp
    Küllerimin üstüne gül dikmişsin

Benden habersiz uzak diyarlara gitmişsin
    Biliyor musun sevgilim
    Umrumda bile değilsin

Senİ Bana BaĞlayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz - Seni Bana Bağlayan

Murat Boz - Seni Bana Bağlayan

SENİ BANA BAĞLAYAN Duramıyorum geceleri yatağımda Bir o yana bir bu yana uykular haram bana Biraz kırgın biraz üzgün sessiz odamda Ağlamaklı gözlerim takılır boşluğa Seni bana bağlayan bir şey var aramızda Gizli bir savaş belki ayrılıklar sonrasında Seni bana bağlayan bir köprü var aramızda Bazen incelir kopar bazen kalır ayakta Duramıyorum geceleri yatağımda Bir o yana bir bu yana...
  2. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...
  3. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...

Sayfayı Paylaş