gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seni Bana Yazmışlar Konusu Hikayesi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncu kadrosu, konusu, hikayesi, kimler oynuyor, cemal hünal, yeliz kuvancı, ali il, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Başrollerinde Issız Adam filminden tanıdığımız Cemal Hünal, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin İnci Hocası Yeliz Kuvancı'nın yer aldığı Atv'nin yeni dizisi Seni Bana Yazmışlar'ın konusu ve hikayesi bu yazımızda melekler...

En beklemedikleri anda sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek?

Zeynep Yalçın’a aşık Mehmet de Burcu’ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet’in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet’in ortak bir hedefi vardır? Yalçın’la Burcu’yu ayırmak!

Seni Bana Yazmışlar Konusu Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...
  2. seni bana yazmışlar

seni bana yazmışlar

seni bana yazmışlar dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?
  3. Seni bana yazmışlar dizi kadrosu

Seni bana yazmışlar dizi kadrosu

seni bana yazmışlar kadrosu beni sana yazmışlar dizi oyuncuları seni bana dizi beni sana dizisi seni bana yazmışlar. dizi, dizisi, kadrosu, oyuncuları, müziği hakkında bilgiler atv nin yeni dizisi seni bana yazmışların oyuncu kadrosunu szilerle paylaşıyoruz melekler Yeliz Kuvancı Ali il Dilşad Çeebi Cemal Hünal diğer oyuncular ise Sezgi Mengi Erdem Akakçe Gökçe Sezer
  4. Seni Bana Yazmışlar Oyuncu Kadrosu

Seni Bana Yazmışlar Oyuncu Kadrosu

Seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncu kadrosu, konusu, kimler oynuyor, cemal hünal, yeliz kuvancı, ali il, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Seni Bana Yazmışlar dizisinin oyuncu kadrosunu bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Yapımcı : Sinetel Yönetmen : Barış Yöş Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Süpervizör : Ziya Öztan Seni Bana...
  5. Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncuları, konusu, mehmet, ali il, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Daha önce pek çok dizide oynayan genç oyuncu Ali İl bu kez Seni Beni Yazmışlar dizisinde Mehmet rolüyle karşımızı çıkıyor melekler... 16.05.1982 İstanbul doğumlu olup İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ KONSERVATUAR TİYATRO BÖLÜMÜNDE okuyan...

Sayfayı Paylaş