gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seni Bana Yazmışlar Yalçın Cemal Hünal

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

seni bana yazmışlar, dizisi, yalçın, cemal hünal, ıssız adam, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Büyük yankı uyandıran Issız Adam filmiyle adını duyuran başarılı oyuncu Cemal Hünal'ı Seni Bana Yazmışlar dizisinin Yalçın'ını bu yazımızda daha yakından tanıyabilirsiniz melekler

Cemal Hünal (d. 2 Ekim 1976 İstanbul Türkiye)
    Türk dizi sinema ve tiyatro oyuncusu

Saint Benoit Fransız Lisesi’nin ardından Los Angeles Ucla Extension’da Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi almıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak görev yaptı.

Filmografi

Dizi

* Asi ( 2007-2009) – Kerim
    * Kış Masalı (2009) – Ali Murat
    * Adanalı (2010) – Alex

Film

* Ulak (2007) – Ulak İbrahim
    * Issız Adam (film) (2008) – Alper
    * Romantik Komedi (2009) – (2010) – Mert
    * Seni Bana Yazmışlar (2011)-( )

Seni Bana Yazmışlar Yalçın Cemal Hünal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemal Hünal biyografi

Cemal Hünal biyografi

cemal hünal karısı cemal hünal eşi eşi kim ve ın cemal hünal biyografi, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, "Issız Adam" filmi ile ününe ün katan Cemal Hünal, bir çok genç kızın kalbini fethetti günümüzde. Asi dizisinde ki başarılı performansı ile göz dolduran Cemal Hünal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Saint Benoit Fransız Lisesi'nin ardından Los...
  2. Cemal Hünal Sevgilisiyle Görüntülendi

Cemal Hünal Sevgilisiyle Görüntülendi

cemal hünal, ıssız adam, lale cangal, yeni aşk, ilgili bilgiler burada Oyuncu Cemal Hünal, önceki akşam sevgilisi Lale Cangal’la objektiflere takılmış melekler. Taksi bekleyen çift, basın mensuplarını görünce hızlıca araca bindi. Görüntü vermek istemeyen Cemal Hünal, “Yine çekemediniz. Biz gidiyoruz” diyerek gazetecilere takıldı. Taksiye binen Cangal’ın basın mensuplarına otomobilin...
  3. Cemal Hünal da Evleniyor!

Cemal Hünal da Evleniyor!

cemal hünal kiminle evli cemal hünal, evleniyor, kimle, ne zaman, sevgilisi, lale cangal, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlüler bu yıl birer ikişer evlendiler melekler,Allah hepsini mesut etsin :) Son evlilik haberi de Cemal Hünal'dan geldi. Çağan Irmak’ın “Issız Adam” filmiyle ünlenen, ardından çok sayıda projede rol alan Hünal, 3.5 yıldır beraber olduğu nişanlısı Lale...
  4. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...
  5. Cemal Hünal Baba Oldu!

Cemal Hünal Baba Oldu!

cemal hünal haberleri, cemal hünalın oğlu, cemal hünal Sevgili melekler, oyuncu Cemal Hünal baba oldu. 2011 yılında evlenen Lale Cangal ve Cemal Hünal çifti ilk kez bebek heyecanı yaşadı. Lale Cangal, dün doğum yaptı. İlk kez çocuk sahibi olana çift dün gece dünyaya gelen bebeğe Doğan Atilla ismini verdi. Doğumdan sonra Lale Cangal’ın da bebeğin de iyi olduğu öğrenildi.

Sayfayı Paylaş