gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seni Bana Yazmışlar'ın Burcu Dilşat Çelebi Röportajı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

burcu dilşat seni bana yazmışlar dizisi burcu cemal hünal haberleri resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermakanı.com'da Yeni yayın döneminde pazar akşamları atv ekranlarında yayınlanan Seni Bana Yazmışlar dizisinin Burcusu Dilşat Çelebi ile yapılan röportajı paylaşıyorum sizlerle melekler...Seni Bana Yazmışlar dizisinde Cemal Hünal (Yalçın), Ali İl (Mehmet) ve Yeliz Kuvancı (Zeynep) ile birlikte rol olan Dilşat Çelebi özel hayatını ve rol aldığı diziyi anlatmış arkadaşlar...

atv'nin komedi dizisi 'Seni Bana Yazmışlar'da oynayan Dilşat Çelebi, 1.5 ay önce kaybettiği babasının ardından yaşadığı değişimi özetledi: "Tüm hayallerimi kaybettim. Sanki onunla birlikte hayatı hafife alan tarafım da uçtu gitti!"
    Geçtiğimiz sezon 'Gönülçelen' dizisinin kötü kadını olarak izlediğimiz Dilşat Çelebi, atv'nin yeni projelerinden 'Seni Bana Yazmışlar'ın 'Burcu'su olarak yeniden ekranlarda... Cemal Hünal, Ali İl ve Yeliz Kuvancı ile başrol oynayan genç oyuncu, "Bu diziyi seçmemin en önemli nedeni, güldürürken avamlığa kaçmaması" dedi. Çelebi; oyunculuk serüvenini ve diziyi anlattı.

YAZARLIĞA DEVAM EDİYORUM
    Oyunculuğa nasıl başladınız?
    Üniversitedeyken yazmaya ilgi duyuyordum. 'Bekir, Tekir ve Kuyrukları' isimli bir çizgi film serisi yazıyordum. Yazmaktan zevk aldığım için okulda reklamcılık dersi aldım. İki önemli reklam şirketinde staj yaptım. Bu arada kaydolduğum Gaye Sökmen Ajansı da beni reklam görüşmelerine gönderiyordu. Kısa süre sonra ilk reklama seçildim ve üst üste projeler gelmeye başladı. Oyunculuğu çok seviyorum ve bir yandan da çocuk kitabı serisi ile yazarlığa devam ediyorum.

KİŞİLER DEĞİL İLİŞKİ TERK EDER
    'Seni Bana Yazmışlar'da; Zeynep (Yeliz Kuvancı) Yalçın'a (Cemal Hünal) aşık. Evlilik teklifi beklerken terk ediliyor. Burcu da Mehmet'i (Ali İl) terk edip Yalçın'la yakınlaşıyor. Nereye varacak bu aşk dörtgeni?
    Neydi dizimizin mottosu? Aşk savaşında her şey mübah! İşlerin daha da karışacağını düşünüyorum ve bu çok da güzel olacak.

Siz nasıl tanımlıyorsunuz bu ilişkiyi?
    Dizideki hiçbir karakter, ne istediğinin farkında değil. Evet, hepsinin arzuladığı birileri, bir şeyler var ama bir yandan da 'ama'ları var. Bana sorarsanız 'ama'lar ağır basacak...
    Siz hiç terk edildiniz mi? İlişki karışık bir şey. İsimler yok, sıfatlar yok... Biriyken, biri oluveriyorsunuz. Bence kişiler birbirini değil, ilişki kişileri terk eder.

ŞİMDİ HER ŞEY EKSİK
    Aşkı nasıl tarif edersiniz? Gerçek aşkı bulursanız ödün verir misiniz?
    Aşık olduğumu düşünüyorum ama bir şans verselerdi, babamla yapacağım bir telefon görüşmesi için aşık olduğum tüm anlarımı verirdim.

Yakın zamanda babanızı kaybettiniz, çekimlere bir süre ara verdiniz... Şimdi nasılsınız?
    Ben babamı kaybettikten sonra geleceğe dair tüm hayallerimi kaybettim. İnsan farkına varmadan bütün bir tablo oluşturuyormuş kafasında. Şimdi her şey eksik... Sanki onunla birlikte hayatı hafife alan tarafım da uçtu gitti. Kafamda dönüp duran tek bir cümle var; o da "Neyin önemi var?"

SETTEKİLERİN YÜZÜNDEN REYTİNGLERİ ANLIYORUM
    Sizce 'Seni Bana Yazmışlar'ı diğer komedi dizilerinden ayıran en önemli neden ne?
    Eski Türk filmlerine benzetiyorum. Çok samimi ve sürükleyici. Çoğu dizide eksik olan bu iki temel özellik bizim diziyi çekici kılıyor. n Rol arkadaşlarınızla uyumunuz nasıl? Ara sıra çıkan teknik sorunlar dışında sette herkesin huzuru yerinde. Yeliz, Ali, Cemal... Hepimiz aynı frekanstayız. Onlarlayken biraz olsun içinde bulunduğum durumu yani babamın kaybını unutabiliyorum. Cemal, çok ince biri. Moralim bozukken, birdenbire elinde benim için aldığı bir şeyle çıkıp geliyor. Bu beni çok sevindiriyor.

'YALÇIN'A GÜLÜYORUM
    Cemal Hünal'ın rolü 'Issız Adam' filmindeki karakterine benzetildi. Sizce de öyle mi?
    Yok artık! Elbette bazı ortak noktalar var ama ben 'Yalçın'ı izlerken gülüyorum.

Reytingleri takip ediyor musunuz?
    Tabii ki. Reytingleri takip etmesem bile settekilerin yüzünden anlaşılıyor. Şimdilik reytinglerden çok memnunuz.

İNGİLİZLERİN MÜZİĞİ SÜPER
    Twitter'daki "Zayıf olsam, erkek olsam, İngiliz olsam, rock grubu kursam, adını da Rafadan koysam" tweet'iniz çok konuşuldu... Neden erkek olmak istediğinizi anlayamadım?
    O tweet'i yazdığım dönemde üst üste çok güzel konserlere gitmiştim. Zaten İngilizler'in müziğine hastayım. Radiohead, Pink Floyd... Onlar gibi olduğum bir hayatı düşlüyorum bazen.

'BURCU'YU SEVDİLER
    Yer çekimine de inanmadığınızı söylemişsiniz...
    O, "Allah'a inanmıyorum ama evet bir güç var" klişesiyle dalga geçen bir üçlemeydi. "Foton ışımasına inanmıyorum ama evet bir güç var", "Deveye inanmıyorum ama evet hörgüç var" diye devam ediyordu.

'Gönülçelen' dizisinde canlandırdığınız kötü kadın karakteri yüzünden tehditler aldığınızı açıklamıştınız. Şimdi durumlar düzeldi mi?
    'Gönülçelen' dizisindeki rolümün olumsuz etkisi az da olsa hâlâ sürüyor. Bana yeni yeni ısındıklarını söyleyenler var ama 'Burcu'yu çok sevenler de az değil...

AVAMLIĞA KAÇMIYORUZ
    'Seni Bana Yazmışlar' dizisinde oynamayı kabul etme sebebiniz nedir?
    Dizi teklifi geldiğinde yurt dışında tatildeydim. Bir yandan dizi, bir yandan yüksek lisans beni çok yormuştu ve yazı İstanbul dışında geçirmeye niyetliydim. Ancak senaryoyu okuyunca, bütün planlarımı değiştirip görüşme yapmak üzere İstanbul'a döndüm. 'Seni Bana Yazmışlar'ın senaryosu alışılmış, durağan dizilerden çok farklı. Senaryoyu okurken bile yüzümde bir gülümseme oluyor. Ayrıca güldüreceğim derken dozu tutturamayıp da asla avamlığa kaçmıyor. Hele bir de ekiple tanıştıktan sonra bu projede yer almak istediğime emindim. Herkes rahat, herkes samimi... Kararımdan çok memnunum.

Seni Bana Yazmışlar'ın Burcu Dilşat Çelebi Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Çelebi - Bana Sevgi Diye

Ekrem Çelebi - Bana Sevgi Diye

Bana sevgi sevgi diye verdin zehiri Sevgi değil cefa dolu kaderim Bu sevginin sende sende yok mu eseri Arzu edip beni beni gör bazı bazı Düşürür şöhreti şanı dil bazı bazı Seni devdim diye diye düşürdün dile Ugrunda can verdim bak bile bile İhanetsiz sevgilere olurum köle Arzu edip beni beni gör bazı bazı Düşürür şöhreti şanı dil bazı bazı
  2. Senİ Bana BaĞlayan

Senİ Bana BaĞlayan

Beni unutmak için yeminler etmişsin Gözlerim gelmiş aklına vazgeçmişsin Benden habersiz çekip uzaklara gitmişsin Beni yakmakla kalmayıp Küllerimin üstüne gül dikmişsin na,na,na,na,na na,na,na,na,na ooooo,ooooo Beni unutmak için yeminler etmişsin Gözlerim gelmiş aklına vazgeçmişsin Benden habersiz uzak diyarlara gitmişsin Biliyor musun sevgilim Umrumda bile değilsin na,na,na,na,na...
  3. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...
  4. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...
  5. Seni Bana Yazmışlar Burcu Dilşad Çelebi

Seni Bana Yazmışlar Burcu Dilşad Çelebi

seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncuları, konusu, burcu, dilşad çelebi, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Seni Bana Yazmışlar dizisinde Burcu karakterini canladıran güzel oyuncu Dilşad Çelebi’yi bu yazımızda daha yakından tanıyabilirsiniz melekler Doğum tarihi: 04/07/1984 *Rol aldığı yapımlar *Derdest – buse-2008 *Alayına İsyan...

Sayfayı Paylaş