gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Hanımlar sizden bir bayan olarak öneri ve bilgi tavsiye bekliyorum acaba siz, sizi beğenen erkeği nasıl anlarsınız. Yani erkekler beğeniyorsa nasıl anlaşılır? Lütfen cevap verin!

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

erkeğime erkeğime şiirler şiir erkeğim şiir erkegim siir ErkekLer için nasıLı yok bunun..kavrama meseLesii asLında ama ne kadar yaratıcısınız bu konuda merak ediyorum.. meseLa ; arkadan sessizce yakLaşıp ensesine de bir tane patLatıp sonra sırıtarak "seni seviyom nan" demek var :D yada ; yahu marjinaL şekLimi oLur qözLerine bakıp seni seviyorum derSin hahaha yada; mesela...
  2. Bir Gün Seni Sevdiğimi Anlarsın...

Bir Gün Seni Sevdiğimi Anlarsın...

Uykuların kaçar geceleri Bir türlü sabah olmayı bilmez Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında Ne çarşaf halden anlar, ne yastık Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefes çekmişçesine dolar içine Sevmek neymiş birgün anlarsın Birgün anlarsın aslında herşeyin boş...
  3. Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

bir erkeği nasıl etkilersin bir erkegi nasil etkilersin kocanızı nasıl etkilersiniz kadın ve erkek, ilişkileri, erkeği etkilemenin yolları, nasıl etkilenir, ne yapmalıyız gibi sorularınıza cevaplar burada hanımlar Biraz da biz kadınlar onların nasıl etkileneceği ve tavlanacağı konusunda bilgiler edinelim değil mi melek’lerim Erkekler kadınların gözlerini çok sever. Bunun yanında doğal...
  4. erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?
  5. Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S

Sayfayı Paylaş