Seni Bekleyen Birisi Var mı?

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

sizi böyle bekleyen biri var mı sizi böyle bekleyen biri varmı varmi ne kadar anlamlı ve romantik bi taplo dimi
    bana da bu kadar değer veren bekleyen biri olsa nerdeeeeee

peki sizi bekleyen var mı??????

Seni Bekleyen Birisi Var mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çağıran birisi

Rüyada seslenip çagiran birisint isitmek, yolculuga isarettir. Seslenen birisini görmek, iyiligi açiga vurmak demektir.
  2. Arif Susam - İşte Öyle Birisi

Arif Susam - İşte Öyle Birisi bu sefer vardım aşka vız gelir gerisi onunla aşk bir başka iste öyle birisi yaşama gücü verdi mutluluk seli verdi herşeyim oluverdi feda ettim canımı kalbim söyler adını hayatımın kadını ömrümce seveceğim cana can bileceğim yanında öleceğim iste öyle birisi uğrunda canım yansa ben önün bir delisı o varsa güneş batmaz iste öyle birisi
  3. Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

. Muhakkak birisi oğlunuz için...Ama hangisi?:)
  4. Bu çantaların birisi sizin ama hangisi?

her yerin çantası farklı bakalım beğencekmisiniz
  5. Birisi Plaj çantası modelimi dedi

2009 plaj çantaları Havuzda ve plajda özel eşyalarınızı koyabileceğiniz çok hoş ve zarif plaj çantaları
  6. acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:
  7. acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar

acaba hamilemiyim slm benim size sorum acaba hamilemiyim en son adet günüm 9 agustos 2011 4 gün sürdü ben 31 agustos gecesi korumasiz iliskiye girdim hamile olabilirmiyim acaba
  8. birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?

yengemle abimi tekrar evlenirken gördüm ama benim suratım asıktı yengemin yengesi takı takmakiçin iğne tepsisini tutuyordu sonra yengemin kız kardeşini çağırdılar tepsiyi tutsun diye yengemde beni çağrıyordu o tutsun tepsiyi diyordu ben surat asıyordum hayır tutmucam diyodum anlamı nedir bu rüyamın şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş