gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Seni böyle severken..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Seni böylesine severken yokluğunu düşünmek kahrediyordu beni. Aramızdaki mesafe umrumda değildi. Uzakta da olsan sen her zaman benimleydin. Yemekyerken, müzik dinlerken, yatağıma uzandığımda yanımdaydı hayalin. Artık senden başka bir şey düşünemez olmuştum. Aldırmıyordum geçen zamana ne de olsa her saniyesi her sanisesi seninle geçiyordu. Sabahlara kadar seni hayal ediyordum. Ne çok özlemişim seni bir bilsen.. Gece rüyaklarımda gündüz hayalerimdeydin. Uzakta bile olsan benimleydin. Her gelişinde umudum nefesim oluyordun. Her glişind ebir öncekinden daha çok heyecanlanıyordum. Son dakikalar geçmek bilmiyordu bir türlü. Sana bir an önce sarılmaktan başka bir şey düşünemiyordum.

Yanımda olduğun zaman gözlerimin içi gülüyordu. İçimdeki çocuğu susturamıyordum. Beni öpüyordun. Nasıl bir duygudur bu bilir misin? Böylesine severken seni bir gün geldi artık gözlerindeki o pırıltıyı göremez oldum. O gözler benim değilmiydi artık? Hayat bana oyun mu oynuyordu yoksa? Önce seni çıkardı karşıma, rolleri verdi ve sonra oyunu oyunu haber vermeden bitiriverdi. Seni benden almalı mıydı hayat? Böylesine sevmişken seni, daha fazla uzatamazmıydı bu oyunu?

Gitmeni hiç istemiyordum. Gidişinle yitecekdi umutlarım, gidişinle kesilecekti nefesim. Senin yokluğunu kim dolduracaktı? Kim süsleyecekti hayallerimi ? Kimi düşünecektim o bitmez tükenmez gecelerde ? Gittin gideli yalnızım buralarda. Bir öpüşün bir gülüşün yetecek hayata dönmeme. Böylesine severken seni, bu karanlık gecelere mahkum etme beni...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    tek kelimeyle süper emeğinize sağlık...

Seni böyle severken.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Sende Seversin

Orhan Gencebay - Sende Seversin

Geçtiğim bu yoldan sen de geçersin Çektiğim bu derdi sen de çekersin Sevmem deme sakin sen de seversin Mutluluğa benim gibi hasret çekersin Seven benim sevilen sen aşkımı bilsen Merhamet ederdin halimi görsen Neşem de sen derdim de sen Feryat eden gönlüm sana senin için Belki insafa gelirdin aşk nedir bilsen Bu gönül sanki bir dert meyhanesi Hasretin kokuyor her bir köşesi Sevme dersen...
  2. Pencü se severler güzeli gencuse

Pencü se severler güzeli gencuse

tavla oyununa uyarlanmış bir takım esprilerdir..tavlayı, yenenin yenilenin koltuk altına vermesi gibi.. kırığın vardır,6 kapısı hariç tüm kapılar açıktır.gidersin 6-6 atarsin sonrada dersinki konya ovasinda ağaca tosladık bir de guzel guzel kapatmissinizdir butun kapilarinizi ne var ki karsi tarafin bolgesinde tasiniz hapsolmustur. attiginiz her zarda o guzelim kapilari acmak zorunda...
  3. Böyle sevdim seni

Böyle sevdim seni

Böyle Sevdim Seni... Ben seni kocaman bi yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimdi olmalıydın, orada kalmalıydın. Bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin. Ben...

Sayfayı Paylaş