gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

seni bu kadar çok seviyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    HEP SENİ DÜŞÜNSEM

Allahım yerim ben bunu :D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk güselll olmuş canımm elllerine saglık....

seni bu kadar çok seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni çok seviyorum

seni çok seviyorum

uçurumun kenarındayım arkam aydınlık,önümde ise koskoca bir boşluk diğer tarafta sen varsın görüyorum yüzün aydınlanıyor dudaklarında yalancı bir tebessüm,gözlerinde kötülüğünün ışıkları o kadar safım ki... bir önüme bir arkama bakıyor senin sahtekarlığını farkedemiyorum gel diyorsun bana,yalancıktan elini uzatarak boşluğa doğru bir adım atıyorum arkamdan bir ses yükseliyor "yapma"...
  2. Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

seni o kadar çok seviyorum ki seni o kadar çok seviyorumki okadar seviyorumki seviyorum ki Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın.... Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü...
  3. işte bu yüzden seni çok seviyorum

işte bu yüzden seni çok seviyorum

bu yüzden seni seviyorum işte bu yüzden seni seviyorum işte iste Hissettiğin Gibi Yaşamak ..! " ... İŞTE BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ... "
  4. seni aşık olmayacak kadar çok seviyorum

seni aşık olmayacak kadar çok seviyorum

Seni hatırladıkça başım göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğim;Ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla o hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsam gün boyu nedensiz... ve her konduğumda diğerini iple çekiyorsam bu hislerin...Seninleyken pervaneleşen yelkovanlar, sensiz mıhlanıp kalıyo...rsa yerine, bir akrep kadar hain... Sınıfta, büroda, yolda, yatakta içim...
  5. Kütahya kadar çok seviyorum seni:):):):):

Kütahya kadar çok seviyorum seni:):):):):

kütahya eğlence mekanları Vazonun Kütahya'ya kattığı değer gibi değer kattın hayatıma..Sen Sevgi Yolu gibi coşkulu,Yoncalı Kaplıcaları kadar sıcak,İstasyon Caddesi kadar gönlü geniş,Hisar gibi sağlam,Dumlupınar gibi gizem dolusun! Seni görmek için Yenidoğan'dan Çelebi'ye kadar yürümeye razıyım.Yeterki gözlerin Samanpazarındaki kuyumcuların önünden geçerken güldüğü gibi gülsün :)

Sayfayı Paylaş