gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni Buldum Ya Neşe Karaböcek'in şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni Buldum Ya Şarkı Sözü Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya şarkısının hiç dinlediniz mi bilmiyorum ama dinlemenizi öneriyorum diyor ve sizlere Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya şarkısının sözlerini sunuyorum.

Bir meçhul aleme giderken dünya
    Belki bir gerçeğiz belki de rüya
    Seni buldum ya seni buldum ya
    Olsak ta hem gerçek hem rüya

Aşk mıdır bu bilemiyorum
    Sanki sensiz yaşamıyorum

Sevdim ama diyemiyorum
    Sensiz olamıyorum

Dünyaya yeniden gelmiş gibiyim
    Dünyamı aşkına vermiş biriyim
    Sevince bir başka oluyor insan
    Bir ömrü bir anda tatmış gibiyim

Aşk mıdır bu bilemiyorum
    Sanki sensiz yaşamıyorum
    Sevdim ama diyemiyorum
    Sensiz olamıyorum

Seni Buldum Ya Neşe Karaböcek'in şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Seni Buldum ya

Orhan Gencebay - Seni Buldum ya

aşkmıdır bu bilemiyorum sevdim ama diyemiyorum orhan gencebay bilemiyorum orhan gencebay aşkmıdır bu aşk mıdır sevdim ama diyemiyorum aşk mıdır Bir meçhul aleme giderken dünya Belki bir gerçeğiz belki de rüya Seni buldum ya seni buldum ya Olsak ta hem gerçek hem rüya Aşk mıdır bu bilemiyorum Sanki sensiz yaşamıyorum Sevdim ama diyemiyorum Sensiz olamıyorum Dünyaya yeniden gelmiş gibiyim...
  2. Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Yana Yana isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Yana yana… Yana yana… Yana yana Yana yana… Yana yana… Yana yana Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda...
  3. Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü

Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü

Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü Selam millet sizden Neşe Karaböcek'in Seni Buldum Ya şarkısının sözlerini istiyorum
  4. Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü

Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü

Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü de ekleyin yaa lütfennnnnnnnn
  5. İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Ne bu neşe beni deli eden Ne bu tavır seni her gören kıskanır Deli serserinim ben Gel içelim,...

Sayfayı Paylaş