gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Seni çok özlüyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Aralasam penceremi usulca sokulurmusun geceme..?dönsem yüzümü rüzgara ve sana...çeksem bana sunduğu kokuyu "seni" taa içime…ıslansa dudaklarım özlemini akıttığı gözyaşlarıyla...hayalin canlanıp silermi parmak uçlarıyla...Sokulsam usulca koynuna…nefes almaya korkarak dalsam gözlerine...hiç kıpırtısız, heykele dönüşmüş bir bedenle gidersem özlemimi…susmasan…hep konuşsan…Anlatsan bana beni...sendeki hikayemi…belki de bizi...usulca haritasını çıkarsam yüzünün parmaklarımla küçük buselerler teyid etsem çıkardığım her adresi ve sen olsam… sendeki ben olsam...Benim olsan…damarlarıma doldurduğum sen ile uzasa gece..biriktirdiğim kelimelelimi döksem bir bir..toplasan benden dökülenleri.. alıp yüreğine yerleştirsen...tıpkı hep hayal ettiğim gibi...şımarsam azıcık ama fazlasıyla şımartsam. öpsem..koklasam...sımsıkı sarsam…yetinmesem gördüklerimle aksam içine nefesinle…sen olsam...ah sen olsam...başkaldırsam herşeye yaşananlara inat…dimdik dikilsem mazinin önüne...kazısam hiç olmamış gibi…yok etsem...dolaşırken parmakların saçlarımda kondururken küçük buselerini omzuma mayışsam...Sımsıkı kilitlediğim gözlerimde oluşturduğum hayal dünyamızda kanatlansam...seni de sürüklesem peşimden konduğum her buluta...Gülsek... eğlensek...çocuk olsak birlikte...sonra sen yine bir anda büyüyüp bastırsan sıkıca göğsüne beni…nefesimi kessen…ürpersem hissettiğim teninle…Uzun iç çekişlerle kokunu çeksem ciğerlerime...huzur olsan...huzurum olsan…canıma katasım var seni yine…

Hadi kat kokunu rüzgara yolla bana…Ta uzaklardan buralara…

Ya da daha iyisi bak gözlerimin içine...İlk gördüğümdeki gibi, bakarak uzat elini...

İnan çok özlüyorum seni !!!

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende cok özlüyorum... :uhu:
    Tskler abla bu duygusal paylasim icin ...

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende özlüyorum allahtan bi iki gün ayri kaliyoruz sadece sonra geri dönüyo :uhu:

5. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel emegine saglik canim..... böyle özlenmek isterdim!

6. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duygu yüklü bir yazı emeğine sağlık canım

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende özlüyorum sevdiğimi tam bana göre bir yazı olmuş

Seni çok özlüyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlüyorum seni

özlüyorum seni

özlüyorum seni ozluyorum seni
  2. Seni Özlüyorum...

Seni Özlüyorum...

seviyorum yalnız seni özlüyorum bir tek seni seviyorum yalnız özlüyorum birtek Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim...

Sayfayı Paylaş