gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Seni cok seviyorum birtanem .

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Öyle özdeşlesti ki yüregim senin hayatına birtanem ..
    Baktıgım her an mavi ufuklara seni görebiliyor bu gözlerim ismini andıgım her an icimde sevgiler büyüyor
    kalbimin her satırında
    seninle yasadıgım her dakikada kederi ve acıyı raflara kaldırıyor ruhum.
    demek ki sen varsın heryerimde ..
    Kalbim son nefesime kadar senin için çarpacak birtanem
    Sana olan aşkım hiç son bulmayacak.
    Sen bunu bilsen de bilmesen de ben yaşarken benimle o da yaşayacak.
    Duysun, herkes duysun seni sonsuza kadar seven biri var.
    Yüreğim yansada
    senin olduğun bu dünyada nefes almak çok güzel
    Seni cok seviyorum birtanem .

Seni cok seviyorum birtanem . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlemişim seni birtanem

özlemişim seni birtanem

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!... En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!... Seninle...
  2. Seni Seviyorum hemde Cok

Seni Seviyorum hemde Cok

ama senin umrunda bile degil aldırmıyorsun kalbimin sızılarını feryatlarını duymuyorsun seni Uzaktan Sevmek zoruma GidiyoR .Ama AlısmalıyıM BiliyoruM seni Senle Degil De Hep UzaktaN Sevicem Bu da Cok Zoruma GidiYoR.gercek ve bi o kdrda acı..!!! yaa seviyoRum İşte Bundan Daha Ötesi Mi VaR Aglamaktan Mahvoldum Sense Gülmekten YakınıyorsuN Bu Gidişle senin Yerini Ölüm Alıcak Ölüm Beni...
  3. Ben Seni Yaşıyorum Birtanem

Ben Seni Yaşıyorum Birtanem

BEN SENİ YAŞIYORUM BİRTANEM Sensiz yaşanılacak olan bir hayata atılmaktan korkuyorum.Böyle bir hayatta ayakta durabileceğimi hiç sanmıyorum.Sonu hiç gelmeyecek gibi görünen yaz gecelerinde sensizlik beni bitirmeyecek de ne yapacak? Seni sevmek mutluluksa,ben çok mutluydum.Senin de mutlu olduğunu düşünüyordum.Bu mutluluğum hiçbir zaman bitmeyecek çünkü ben seni hep seveceğim,sevgi bende var...

Sayfayı Paylaş