gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni düşünüyorum.. Düşündükçe çoğalıyorum sensizliğimde seninle.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Seni düşünüyorum.. Düşündükçe çoğalıyorum sensizliğimde seninle. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Yaşıyorum Sensizliğin Sağır Sensizliğinde...

Seni Yaşıyorum Sensizliğin Sağır Sensizliğinde...

Acılar biriktiriyorum masum avuçlu çocukların yüreklerinde! Şehre dar gelen bir hayalin tam ortasında kederler çoğaltıyorum yırtık ceplerimde. An geliyor bir ülaaae bölünüyor yüreğim ve an geliyor dünya oluyor acımasızlığım yamacında yüreğim... Saklı düşlerimin o en kayıp adreslerinde bir masala dönüyor sözlerim. Zamansızlığıma sığdıramadığım derin acılar saklı şimdi kimliksiz düşlerimde! Ben...
  2. seni düşünüyorum .....

seni düşünüyorum .....

Seni düşünüyorum gecenın sessızlıgımı bana seni dusunduren sensizlikmi. aya bakıyor senı duısunuyor yıldızlara bakıyor senı dusunuyorum. sonra en parrlak yıldızı secıp defalarca senı sevıyorum dıyorum. belkı sen su an uyuyor ve en tatlı ruyaları goruyorsun bense bı zıfırı karanlıkta yıldızlara bakarak senı dusunuyor ve senı yasıyorum zor olan da bu senı sen olmadan yasamak gece karanlık...

Sayfayı Paylaş