gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seni Ezberlemek...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla. Gozlerine dokunmak icin ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak icin. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha guzel.
    Oyle ezberlemek istiyorum ki seni, unutmak denen sey bile hasetlensin.
    Kirpiklerini dusundukce rimel olup bulasmak geliyor icimden. Bir firca kadar bile sansli bulmuyorum kendimi. Yada bir corap kadar, bir ruj olmak bile dusmuyor payima. Dudaklarina yaslanmak ne guzel olurdu. Ne guzel olurdu onlara pervasizca dokunmak...
    Seni ezberlemek istiyorum.
    Ellerinde kimsede olmayan bir huzun var gibi geliyor, yuzunde yasayan her duygu ellerine de bulasmis gibi sanki, incinmekten hic korkmaz misin gibi sanki sen...
    Kir ciceklerini cok seversin bilirim, sana tazelerini toplamaliyim... Daha cok sey var soylemek istedigim, ama dilime muhur vurdum sen "konus" deyinceye kadar. Sadece yuregimle konusuyorum. Sadece yuregimle...
    Sana sitem etmiyorum. Birak hic degilse kendimle konusayim. Sen beni yokmus farz et.
    Ne tuhaf, o kadar guzel gorunuyorsun ki, sanki baska bir yerdeymisiz hissine kapiliyorum. Beni azarlamak icin neler vermezdin simdi... Keske azarlasan. Gozlerini cevire cevire bakip "ne var kusum" demeni ne kadar sevdigimi bilmiyorsun.
    Sana ait bir esya gibi yanindan hic ayrilmasam ...
    Cok tatlisin, cok...
    Neyse sen bos ver bunlari. Keske hicbir sorumlulugum olmasaydi, her saniyeyi seninle gecirmek cok keyifli olurdu. Ama isteyken hep seni hayal edecegim bunu bil.
    Tatli tatli sarki soyledigini, yaramaz cocuklar gibi gizlice islik caldigini, kizdiginda soyledigin muzur sozleri...
    Burnundan opmek istiyorum seni, ne kadar zarif bir durusu var bilsen
    Sesimi duydugunu dusunuyorum. Gozlerin kapali olsa da gordugunu...
    Burnundan opuldun, dudaklarina degmeye kiyamadim yine...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    paylasim icin tskler...
    cok gzl bi yazi :)

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim..paylaşım için tşk.ler...

Seni Ezberlemek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezberlemek

Ezberlemek

Kur'an, hadis, kaside, mevlid, hikmetli ve faydalı şiir ve herhangi bir metni ezberlemek hidayete, yoksulluk ve kıtlıktan sonra bolluğa, ümidini kestiği şeyin gerçekleşmesine, Süfli ve bayağı şeyleri ezberlemek faydasız ve gereksiz şeylerle zaman harcamaaya delalet eder.Rüyada tesbih ve peygamber medhiyesini, münacat ve tevhidi ezberlemek, sapikliktan hidayete, kitliktan rizka üzüntü ve...
  2. seni

seni

Ve en çok seni özledim ben. Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. Her teyzeyi annen gibi sevmeni. Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni. Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu. Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği. Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı. Seni bir kez daha görmek isterdim... hiç konuşmadan… kısa pantolonlu...
  3. SEni Ezberlemek İstiyorum

SEni Ezberlemek İstiyorum

Seni ezberlemeye calisiyorum. Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayi nasil basariyorsun?" derdim hep,Sende bana, "Sen koklamayi biliyorsun derdin" Siyah...
  4. Seni pisi seni!

Seni pisi seni!

Sadece 'eye-line'ı sürüş şeklini değiştirerek makyajını kademe kademe daha çekici hale getirebilir istediğin etkiyi yaratabilirsin A l ta ç i z g i ! Nereye uyar: Hafta içi gezmeleri için bakımlı kız halleri… Göz kapaklarının üzerine mat bej tonlarında bir far sür. Bakışlarına böylelikle aydınlık verdikten sonra eyeliner kısmına geçebilirsin. Alt kirpik dibine, göz pınarından...

Sayfayı Paylaş