gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Seni Gidi Usb (=

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Seni Gidi Usb (=

Çok güzeller ya. Yaratıcı tasarımlar gerçekten. Eee, bu kadar kullanılan birşey olunca normaldir. Daha çok farklı tasarımları da yapılır yani. Ellerine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok hoslar..daha neler gelır ustune..emegıne saglık

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

ılk başdakıler çok guzel ya .
    paylaşımın için saol canım , emeğine sağlık.

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar orjinaller ellerine sağlık:)

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok farkıl tatlı ve hoşlar emeğine sağlık.

Seni Gidi Usb (= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. heyyy gidi yurdum insanı heyyy varmı senden daha doğalı:))

heyyy gidi yurdum insanı heyyy varmı senden daha doğalı:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sezen Aksu - Seni Gidi Vurdumduymaz

Sezen Aksu - Seni Gidi Vurdumduymaz

Bu kaçıncı ayrılışın bakmadan gözyaşıma Bırakıp gittin beni yine yalnız başıma Yanına mı kalır sandım sıra bana gelecek Bakalım o zaman seni kim kurtaracak Bakalım o zaman seni kim kurtaracak Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz Canın isterse ararsın, istemezse aramaz Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz Canın isterse ararsın, istemezse aramaz Hep susuyorsam, sabrediyorsam...
  3. Kokulu USB ler

Kokulu USB ler

USB niz eskidi ve yenisini almayı düşünüyorsanız o halde size kokulu usb diyoruz.Bu USB ler yeni çıktı.pc nize taktığınız anda güzel kokular saçıyor.Görünümleri ise harika.Bence bayanlara göre ama kullanmak isteyen erkeklerde olabilir:D Fiyatı ise çok ucuz:D:D:D Usb taşınabilir hafızalar, başka bir ismiyle flaş diskler binbir farklı şekille karşımıza çıkıyor. USB Flower denilen...

Sayfayı Paylaş