gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seni gölgelerin ardına sakladım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seni gölgelerin ardına sakladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep içimde sakladım seni

hep içimde sakladım seni

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ......
  2. Duman - Seni Kendime Sakladım

Duman - Seni Kendime Sakladım

Onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan arkanızdan yol almam onlar ister alınsın isterlerse darılsın onu bunu bilmem karışmam kim ne derse desin lan ben alınıp satılmam onlar ister alınsın isterlerse satılsın seni kendime sakladım hepsini ben hesapladım (2) onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan işte meydan işte can onlar ister kapışsın isterlerse barışsın seni kendime...
  3. Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ... Yarım bıraktın...
  4. çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni

çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni

çalıntı sözler Ne Yürekler Gördüm... İçinde Sevgi yok.. Ne Sevgiler Gördüm... Sığınabileceği Yürek yok... YaZaN:GüLeNYüZ

Sayfayı Paylaş