gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

|| Seni Gördüm Mutlu Oldum Arkadaşım ||

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Her şey birbirini tamamlar imiş… Gecenin gündüzü tamamlaması gibi… Her ikisini de yaşarsın ya gün içinde…

Hani aradığın bir şeyin yokluğunu hissederken…
    Bulduğunda hoşluğu girer ya yüreğine...
    Tamam olursun ve onu düşünürken…
    iyi ki de varsın dersin ya…

İşte öyle anlardan bir anı yaşarken …
    Hafifçe gözlerinde nemlenir sevinçten…
    Onu alırsın eline bir nadide gümüş gibi…
    Zaman zaman da ışıl ışıl parlatırsın…

Uzak gibi dursa da yakındır aslında…
    Yüreğine gizlersin nazara gelmesin diye…

Günler günleri kovalar… anlar anları…
    Bir ana dolduruverirsin ne kadar dileğin varsa…
    İçine bir tutam iyilik hoşlukta karıştırdın mı…
    Kısık ateşte 10 dakika demledin mi…
    Öyle bir lezzeti olur ki arkadaşlığın…
    Bir yudum çekersin içine hüppp diyerek…
    Ona da ikram edersin tabi …

O an da bir kocaman hoşluk dolar gönlüne…
    İşte o anı yazacak kelimeler bulamazken..
    Gözlerine bakarak söyleyiverirsin ...

Seni gördüm şad oldum…

|| Seni Gördüm Mutlu Oldum Arkadaşım || konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MutLu OL

MutLu OL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mutlu olun mutlu kalın

mutlu olun mutlu kalın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sen hiç aşık olma.. hep mutlu ol arkadaş...

sen hiç aşık olma.. hep mutlu ol arkadaş...

sen hep mutlu ol arkadaş ol mutlu arkadaşım mesajları arkadaşa mutluluk mesajları Hayat zormuş arkadaş, Bugün anladım. İlerleyen her saniye bir sayfa daha koparıyor ömür defterinden. Mutlu olamıyorum arkadaş, Ya da mutlu olmak istemiyorum. Neden mi? Seni unutturuyor bana mutluluk. Seni hatırlamak için gözyaşlarımla dost oldum ben. Ama onlar da tıpkı senin gibi yalnız bıraktılar beni....
  4. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  5. Esmamelek Nice Mutlu Yıllar Senin Olsun :)

Esmamelek Nice Mutlu Yıllar Senin Olsun :)

Sevgili esmamelek, Hayatının en güzel doğumgünü olarak nitelendirdiğin bu özel günde, tüm mutlulukların seninle olmasını, tevafuk Kadir gecesine denk gelmesinin güzelliğiyle dualarının kabulünü ve doğacak bebeğin (ilerde bebeklerin), eşin ve sevdiklerinle böyle nice mutlu günler geçirmeni temenni ederim. İyi ki doğdun :kiss: Yönetim adına TİTAN

Sayfayı Paylaş