gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM.

Konu, 'Çöplük' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herşey sende

Herşey sende

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.....
  2. Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

seviyorum rabbim seni seni seviyorum ilahisi rabbim çok yüce yaratan ilahisi Aşkın aldı benden beni Seviyorum Rabbim seni Senin sevgin pek tatlıymış Seviyorum Rabbim seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile zevklenirim Seviyorum Rabbim seni Emrettin ibadetleri Övdün iyi hasletleri Verdin sonsuz nimetleri Seviyorum Rabbim seni Ne nankörsün ahmak nefsim Zevki için bana kıydın...
  3. Rabbim (çok güzel bir dua )

Rabbim (çok güzel bir dua )

rabbime dualar Rabbim Seninle dolup taştığım bir gecenin sabahında,sarılıyorum kalemime.. Muhtacız yardımına, Muhtacız sevgine… . . . Rabbim… Sen ; Kan çanağına dönen gözlerimin feri, SANA adanmış bir ömrün nefesisisin.. Adını zikrederken tir tir titreyen bedenim, Geçmişimi , geleceğimi eksiksiz bilenimsin… . . . Rabbim… Sen ; Dilime dua dua düşen “aşk”sın Her defasında açılan kapımız,...
  4. herşey sende....

herşey sende....

paylaşılması en güzel duygudur aşk tabi paylaşmasını bilene.... Herşey seninle başlamıştı.Senin varlığınla gözlerimi açmıştım hayata.Senin varlığın sevgin yüceltmişti beni.Seninle geçen her gün yepyeni bir deneyimdi benim için.varlığımın sebebiydin.Öyle görüyordum seni.Sensiz bir hiçtim.Mutluydum yanında benim için bir hayal olsan da mutlu oluyordum senin yanında.Hiç kavga...

Sayfayı Paylaş