gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seni hiç unutmadım

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

"Sana ait hiçbir şeyi atmadım"diyebilmek. "Sana dair hiçbir şeyi unutmadım"diyebilmek. 40 kere değişmiş olsada o verdiği telefon numarasını,defterlerinin;yıllar önce yazdığı mektubu,eşyalarının;o mektupta yazdığı dokunaklı cümleyi,hafızanın bir yerlerinde hala saklayabilmek.
    Hiç aklında yokken bile karşılaştığında,hayatının en ince detaylarına dair sorular sorabilecek kadar iyi hatırlayabilmek.
    O herhangi bir akşam yenen,o herhangi bir yemeğin menüsünü,lokantanın adresini,hiç unutmamış;ama ne kadar hesap geldiğini bir türlü hatırlayamamış olabilmek.
    Sen ne kadar okumuş,mal-mülk,makam-mevki kazanmış olsan ve o ne kadar eskisi gibi kalmış olsada,hiçbir şey değişmemiş gibi bakabilmek,konuşabilmek,susabilmek.
    Senin semtinle onun mahallesi arasına,kalın ve yüksek bir duvar örülmüş olsada,duvarın üstüne tırmanıp güneşin doğuşunu beraber seyredebilmek.
    Eskisi kadar güçlü,eskisi kadar hızlı ve eskisi kadar yetenekli olmasanızda,onunla top oynayabilmek,ip atlayabilmek.
    Sadece geçmişi değil,geleceği de;sadece hatıraları değil,hayalleri de konuşabilmek.
    Seni ne kadar kızdırsa da,zaman dünya görüşleriniz arasına ne kadar çizgi çekse de;o küçücük görünen,ama senin için çok değerli iyiliği hatırına,tüm öfkeni yutabilmek.
    "Vefa" yı boza ,"İkram" ı bisküvi markası olmaktan çıkarabilmek.
    Neye söz verilmiş olursa olsun,ne pahasına olursa olsun,tutabilmek.
    Neyi unutmuş,affetmiş olursan ol,onu gerçekten unutabilmek.
    Şehir büyüse,insanlar yaşlansa,çocuklar genç olsa,iklimler değişse,teknoloji gelişse,çayın eski tadı kalmasa,rüzgar bir başka türlü esse de;dostluğun hiç değişmediğini görebilmek.
    O bayram tebriğini,o doğum günü hediyesini,o hiçbir özelliği olmayan hatıralar sinmiş eşyayı,o telefon numarasının başına yazılıp,altı çizilmiş ismi kaybetmemiş,atmamış,silmemiş olmak.
    Kimi seversen sev,kimin hayatına girersen gir,hayatında kimi ağırlarsan ağırla,kimin kahrını çekersen çek,kime çektirirsen çektir..
    O eski dostu unutmamış olabilmek....!

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Seni hiç unutmadım
    paylaşım için teşekürler. emeğine sağlık canım.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seni hiç unutmadım

sağol bitanem

Seni hiç unutmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Unutmadım Seni

Hakan Peker - Unutmadım Seni

Yok artık bir daha sevmek Yok artık bir daha geri dönmek Sensizlik bin defa ölmek Yok artık bir daha geri dönmek Vazgeçmek kolay değil Anılar silinmiyor Ayrılık zor zaman hesabı bilinmiyor Unutulmak kimin sözü Kimseye yakışmıyor Zor geliyor yokluğun Bırakıp gidilmiyor Unutmadım seni Unutamadım İçimdeki bu aşkı yok edemedim Sen ve ben Birtanem ve ben Ayrıldığımıza inanamadım Unutmadım seni...
  2. Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!.. Parmak uçlarında yürürdüm. Çıtım çıkmazdı,biri duyacak diye korkardım. Usul usul nefes alır,gerekirse nefes bile almaz,soluklanmazdım. . . Öyle demiştin bana değil mi sen? Beni sessiz sev kimse duymasın! Ondan mı bu çığlıklar dolusu gidişin? Sessizce sevdiğim adamı ondan mı çığlık çığlığa kaybedişim ! Şimdi ses tellerim yer ile gök arsında sığınacak bir yer...
  3. [ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni.] [unutamam.] [içimdeki seni durduramam.] [yok yok içimdeki acıyı anlatamam.] [yapamam sen beni unutup gitsende ben seni unutamam.]
  4. Naşide Göktürk - Ben seni unutmadım

Naşide Göktürk - Ben seni unutmadım

ben seni unutmadım naşide göktürk şiirleri ben seni unutmadım şiirinin sözleri burada.Naşide Göktürk sesindeki güzellik,şarkılarındaki duygular insanı dinlerken çok uzaklara götürüyor.Şarkılarındaki özlem,ayrılık,aşk kaç kere dinlersen dinle aynı tadı veriyor insana.Naşide Göktürk şarkıları gibi şiirleri de çok güzel.Murat İnce ile birlikte seslendirdiği en güzel derdim sensin şiiri bir de...

Sayfayı Paylaş