gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Seni Hiç...??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Seni Hiç...?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni hiç unutmadım

Seni hiç unutmadım

"Sana ait hiçbir şeyi atmadım"diyebilmek. "Sana dair hiçbir şeyi unutmadım"diyebilmek. 40 kere değişmiş olsada o verdiği telefon numarasını,defterlerinin;yıllar önce yazdığı mektubu,eşyalarının;o mektupta yazdığı dokunaklı cümleyi,hafızanın bir yerlerinde hala saklayabilmek. Hiç aklında yokken bile karşılaştığında,hayatının en ince detaylarına dair sorular sorabilecek...
  2. Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!.. Parmak uçlarında yürürdüm. Çıtım çıkmazdı,biri duyacak diye korkardım. Usul usul nefes alır,gerekirse nefes bile almaz,soluklanmazdım. . . Öyle demiştin bana değil mi sen? Beni sessiz sev kimse duymasın! Ondan mı bu çığlıklar dolusu gidişin? Sessizce sevdiğim adamı ondan mı çığlık çığlığa kaybedişim ! Şimdi ses tellerim yer ile gök arsında sığınacak bir yer...
  3. benim hiç senim olmamış...

benim hiç senim olmamış...

Aşk benim hiç Senim olmamış ... Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını....
  4. [ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni.] [unutamam.] [içimdeki seni durduramam.] [yok yok içimdeki acıyı anlatamam.] [yapamam sen beni unutup gitsende ben seni unutamam.]

Sayfayı Paylaş