Seni Kim Ben Kadar Bilir Ki Sevgili ..

HaYaL

Daimi Üye
Üye
yalnizlik-3-9082.jpg

Aşk eskir mi meleklerim ?Gerçekten olabilir mi böyl bir şey.Aşk somut bi varlık mıdır ki eskisin miladı dolsun.

Ya eskiden büyük bir aşk beslediğiniz birine karşı kalbinizde düşmanlık tohumları filizlenebilir mi?Ben inanmıyorum kesinlikle inanmıyorum, ihtimal dahi vermiyorum böyle bir şeye.Bir insanı ya seversiniz ya da ondan nefret edersiniz.Eğer bir insana gerçek anlamda aşıksanız ne olursa olsun ,size ne yapmış olursa olsun ona karşı düşmanlık besleyemessiniz.Ya da ben yapamam bunu.
Siz gerçekten yapabilir misiniz meleklerim....

Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa, mutlaka benim de parmak izim vardır. Bu uzak ve soğuk duruş, bize yakışmaz. Birbirimizin ömrüne şahitliğimiz var. Kimsenin bilmediği sırları saklamışız içimizde. Biz seninle şimdi ayrı dursak da, bir hikayenin baş kahramanlarıydık geçmişte. Hiç yazılmamış bir şiir gibi boynu bükük duruyorsak, inadımızdandır. Seni kim ben kadar bilir ki sevgili? Kaç depremden çıktığının, hangi fırtınalarla boğuştuğunun şahidi benim. Hangi rengi sevmezsin, hangi yazarı okumazsın, bir oturuşta en çok kaç midye dolam yiyebilirsin, bilirim. Boş ver! Hayat dediğin bir garip maceradır. Kimler geçti bu köprüden, krallar bile devrildiler. Sen anılarına sahip çık sevgili. Omzunda geçmişin izlerini taşımayanlar, bulundukları yerde uzun süre kalamazlar. Ben senin yüzleşmek istemediğin aynanım. Kendinden kaçarak saklandığın bu sular, devran dönünce fırtınaya tutulur, boğulursun. Yaşamak dediğin bütün kalbinle sevebilmektir. Dar yürekten zenginlik çıkmaz. Cebindeki kağıt parçaları sana gerçek aşkı satın almaz. Kalbim seni tanır. Bu dünyada en çok BEN sevdim seni. Ne olur bana el gibi bakma! Bil ki bir tek bu öldürür bende seni….

Geri