gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Konu, 'Çöplük' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Yürüyorum hasretin acının üstüne
    Sığmıyorum dünyaya dar geliyor
    Geceler mi uzadı bu karanlık ne
    Gönlümün bayramları, şenliği söndü

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var..

Deli gözlerin gelir aklıma
    Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var..

Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Seni Yerler

Sezen Aksu - Seni Yerler

Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir öyle hey yavrum Kaç yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık Ben sokak kedisi gibi sürtünüp yerde Komşunun kızı kampta sporda stepte Terzi Mukadder satıp savdı malı mülkü Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O...
  2. Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var
  3. Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Dün bütün gece seni düşündüm yanarak Bir an geldi zannettim kalbim duracak Ellerim tutuştu hasretini okşayarak Nasıl istedim istedim deliler gibi Sayıkladım hep sıcak sıcak nefesini Gel ne olursun gel son defa sev beni Gel sarıl bana sarıl seni istiyorum gel Neden bilmem özlüyorum ellerini ver Yok yalan değil artık inkar etmiyorum yeter Hatta belki seviyorum istiyorsan eğer Bu...
  4. Sezen Aksu - Seni Gidi Vurdumduymaz

Sezen Aksu - Seni Gidi Vurdumduymaz

Bu kaçıncı ayrılışın bakmadan gözyaşıma Bırakıp gittin beni yine yalnız başıma Yanına mı kalır sandım sıra bana gelecek Bakalım o zaman seni kim kurtaracak Bakalım o zaman seni kim kurtaracak Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz Canın isterse ararsın, istemezse aramaz Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz Canın isterse ararsın, istemezse aramaz Hep susuyorsam, sabrediyorsam...
  5. Sezen Aksu - O Sensin

Sezen Aksu - O Sensin

O sensin, o sensin Süzülür sabahlar Uyanır hatıralar Gelir iyonya'dan İzmir'in sokaklarına Yasemin kokusuyla Geçmişin dokusuyla Ayrılık korkusuyla Sarılır boynuna Çağırır usulca Unutulmuş saf çocukluğum Gülümser ilk aşkım Hemen hafifler burukluğum Ben oralarda doğdum Köklerim o topraklarda Tarihin sırlarıyla Ölmek isterim orada Acılar, yaslar Gizlenir kuytulara Sonra günahlar Uzanır...

Sayfayı Paylaş