gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seni Kimler Aldı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yürüyorum hasretin acının üstüne
    Sığmıyorum dünyaya dar geliyor
    Geceler mi uzadı bu karanlık ne
    Gönlümün bayramları, şenliği söndü

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var..

Deli gözlerin gelir aklıma
    Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var..

alıntı

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Seni Kimler Aldı
    emeğine sağlık canım

Seni Kimler Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var
  2. Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var.. Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var..
  3. 12. dalgada kimler gözaltına alındı?

12. dalgada kimler gözaltına alındı?

Ergenekon operasyonunun 12. dalgası kapsamında ünlü isimler gözaltına alındı. Rektörler dikkat çekiyor. Ergenekon operasyonunda 12. dalga, 12 ilde, 83 ayrı adreste gerçekleşti. Gözaltı listesinde yaklaşık 60 kişinin isminin olduğu öne sürülürken şu ana kadar gözaltına alınanlar arasında rektörler dikkat çekiyor. Şu ana kadar gözaltına alındığı kesinleşen isimler şunlar: Başkent...
  4. Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

kim kardashian haberleri kim kardashian Sevgili melekler, lüks yaşanır, yaşanır da, görmemişliğin böylesi de nadir olur herhalde :D:D Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian (ki kendisini hiç sevmem şu sözde ermeni soykırımı iddialarını savunduğu için) ve eşi evlerine tam 750 bin TL (1.4 milyon TL) değerinde altın kaplama tuvalet yaptırmışlar. Hani bir laf vardır :D:D Kasap yağı çok bulunca bir...

Sayfayı Paylaş