gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seni ne kadar sevdiğimi biliyormusun ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bencede guzeller ruyam parmaklaruna sağlık canum

seni ne kadar sevdiğimi biliyormusun ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar

Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar

hiç sevmedim seni sevdiğim kadar . "Hiç sevmedim kimseyi senin kadar.... Yüreğim yanmadı hiç bu kadar..." Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı aşktır. Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de.... Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar...
  2. Ne Kadar Güzel Seni Sevmek

Ne Kadar Güzel Seni Sevmek

Doublekeyf.com - Ne Kadar Güzel Seni Sevmek Nekadar güzel her cümleye senle başlamak Ne kadar güzel her sözcükte senin ismini görmek Ne kadar güzel herşeyin seninle var oldugumu bilmek Ne kadar güzel her yüzde senin yüzünü görmek Ne kadar güzel her şarkıda seni hatırlamak Ne kadar güzel seni yaşamak seninle dolmak Nekadar çok senin hakkında yazılanlar Ne kadar...
  3. Sevdiğin kadar sevilirsin...

Sevdiğin kadar sevilirsin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kurbanlık fiyatları bu sene ne kadar 2016

Kurbanlık fiyatları bu sene ne kadar 2016

Kurban bayramı yaklaşırken şimdiden birçok kişide merak uyandıran sorulardan biri de bu sene ki kurbanlık fiyatları oldu... Geçen seneye göre bu sene ki kurbanlık fiyatların da çok önemli bir fark olmayacağını söyleyebiliriz. Küçük baş ve büyük baş kurbanlık fiyatları hakkın da bilgi edinmek isteyenler için sizlere bu seneki kurbanlık fiyatlarının aşağı yukarı belli olan fiyatlarını...

Sayfayı Paylaş