gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni o kadar çok seviyorum ki seni o kadar çok seviyorumki okadar seviyorumki seviyorum ki
    Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın.... Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü yüreğime, ne yapsam ,ne etsem silinip atılamadı.

Seni şimdiden öyle çok özledim ki...İçim acıyor, sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğime, gitmek bilmiyor...

Seni öyle çok seviyorum ki, istersen sor bugün benimle olan yüreğime akan gözyaşlarıma sor istersen, yüreğime sor, giderken yanına aldığın yüreğime sor, anlatsın seni ne çok sevdiğimi....ne cok özlediğimi...

Seni öyle çok özledim ki, sanki bugün yine bu sehir benimle ağladı...Gözyaşlarım yağmurun kilere karıştı....hava kasvetli, ben bir büyük acı.. senden başka kim bilebilir, çektiğim bu sancıyı?

Yürüdüm yağmur da, ellerim üşüdü yine....

Gözyaşlarım, yağmura karıştı....Yüreğim ise sıcaktı, Giderken yanında ¤¤¤ürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklığındaydı.....

Biliyor musun? ne zaman biri bana canım dese, senin seslenişin kulaklarımda çınlıyor, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene yüreğin mi acıyor diye düşünüyorum...Ne zaman yalnız birini görsem, senin suliyetin sanıyorum, ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim, yüreğime geldiğin günler de bıraktığın ayak izleri aklıma geliyor, ürperiyorum.....

Yokluğunda neleri yitirdim... sen yoksan, gül güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneş içimi isitiyor, ne de yağmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buram...
    Yokluğunda neleri yitirdim, sen yoksan artık gülüşüm bile içten değil, şen kahkahalar atanlara imreniyorum hanidir...sen yoksan, ipekler bile dalıyor bedenimi, sakın yanlış anlama.. sitemin sana değil birtanem, sitemim aşka...

Sana aşık olmasam, sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım, sen, sen diye yakarıp, sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neleri yitirdim...ama sitemim sana degil.....sitemim AŞKA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM....​

Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni...Öyle çok seviyorum ki

Seni...Öyle çok seviyorum ki

Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi...
  2. **İçimden öyle çok seviyorum ki seni..**

**İçimden öyle çok seviyorum ki seni..**

İçimden öyle çok seviyorum ki seni.. Seninle adım attığım her yere şimdi iki kere basıyorum..! Bir senin için birde benim.. Yokluğunu telafi ediyorum aklımca.. Aslında hiç olmayışını düşünüyorum sonra.. Sonra gözümün önüne geliyorsun.. Giriyorsun koluma sana İstanbulu gezdiriyorum.. Sahillere gelince o deli rüzgarlar üşütmesin diye seni kendime sarılıyorum.. İçime çekiyorum uzun uzun...
  3. Kütahya kadar çok seviyorum seni:):):):):

Kütahya kadar çok seviyorum seni:):):):):

kütahya eğlence mekanları Vazonun Kütahya'ya kattığı değer gibi değer kattın hayatıma..Sen Sevgi Yolu gibi coşkulu,Yoncalı Kaplıcaları kadar sıcak,İstasyon Caddesi kadar gönlü geniş,Hisar gibi sağlam,Dumlupınar gibi gizem dolusun! Seni görmek için Yenidoğan'dan Çelebi'ye kadar yürümeye razıyım.Yeterki gözlerin Samanpazarındaki kuyumcuların önünden geçerken güldüğü gibi gülsün :)
  4. seni bu kadar çok seviyorum

seni bu kadar çok seviyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Ahmet Selçuk İlkan 2011 yılına bomba gibi giriş yaptı...Kendisini beğenerek ve zevkle dinlediğim şair,birbirinden güzel şarkı ve şiirlere güzel sesiyle hayat verdi...2011 albümünde müzik dünyasının en seçkin romantiklerini bir araya getirdi... Ahmet Selçuk İlkan “Seni o kadar çok sevdim ki” isimli 11. albümünde yer alan ‘Ona Yanarım’ parçasında Selami Şahin ve Ferhat Göçer ile bir ilke...

Sayfayı Paylaş