seni özledim tatlı rüyalar...

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
seni özledim tatlı rüyalar...
1466.jpg

* ÖZLeDiM DeĞeR OLaNı *

Parçalanmış ve yitik zaman dilimlerinde durmalıyız ayakta herşeye rağmen boyanmış suratların arkasındaki acıları görmeden yaşayamayız hayatı.. durmalıyız son duran olsakta yada kendimizi oyle sansakta...
kimimiz sevdasına sahip çıkmalı kimimiz anasına. babasına sevmeliyiz kendimiz gibi olanları sarmalıyız hayatı bırakmamalıyız benliğimizi ertesi günlere on kere düşsek on kere kalkmalıyız herkes düz bu desede içinde doğru deilse tersin olmalı herkes olmamalı durmalıyız hayat bizi eğsede hep dikleşmek umuduyla özünde olanı bilmeli sarılmalıyız kendimize ihanetlerimizle yarın başka biri olmamalı sevmeli korumalı inadına durmalı hayata zamana ortama yalnızca belki umuduyla tutunmalı insan ruhuna şükretmeli yaşama alına tek bir nefese tanıdığın ve sevdiğin her güzel insana güzel bir müzik güzel bir insan güzel bir gün için yaşamalı insan umutlarını yitirmiş olan bizlere umut ışıkları aramalı insan umut olmalı ışık olmalı hissetmek için durmalı doğru olmalı yüzlerce yanlışımızı yüzlerce kere düzeltmeli her gün düşüp her gün doğrulmalı daha doğru olmalı
herşeye inat ağlamalı ve herşeye herkese inat gülmeli ağlayışında gülüşünde temiz olmalı her gün kendimize konştuğumuz her gün aynaya baktığımızda kendimize sorduğumuz yalanalara sorgulamaları her günher gün yaşamaktan bıktı insanoğlu hepimiz kir nefret riya ve sahte dünyalarımızda örülmüş kumdan kalelerimizde kendimizi saflaştırıyoruz kendimiz camdanlaştıryoruz daha kırılganız cunku yalandanız kalplerimiz yalan ve paslı inadına temizlemeliyiz her yapışan kiri sonunu ve acısı düşünmeden silmeliyiz umudu ederek belki daha güzel ve temiz bir insan için ....koparılmış hayatlar istedik ve bunlara sahip olduk yitik yaşamlar istedik ve aldık yalnızca yaşadık yalnızca istedik insanların gözündeki saf ve temiz gülüşleri özledik ..özledim özledin ....sende gördüğüm gülüşü özledim temiz olduğunu bildiğim kalbini değer olan seni özledim tatlı rüyalar...

alinti

Geri