Seni Özledim..

magical

Yeni Üye
Üye
Seni Özledim..
Seni Özledim..

Seni Özledim..
Gittiğim her yerde özlemin var!
İnanmıyor kalbim,
Sözlerime sensiz...
Seni özledim!
Sensiz Herşey Değersiz...

Sensiz herşey anlamını yitirmekte...Güneş ışık vermiyor odama,ağzımın tadı yok,aynalar bile utanmış sensizlikte
bana yüz vermiyor...!Nereye baksam o gözlerin;Yine asi ve yenilmeyen bakışların...!Nereye gitsem sen..!Bıktım Sensizlikten...Bıktım Gecelere Hesap vermekten!Yoruldum,yorgunum resimler yetmiyor,Anılar doyurmuyor yüreğimi,söndürmüyor hiç bişey aslın gibi ateşimi...!Öyle alışmışım ki sana,Öyle benimsemmişim,Sevmişim ki;Hayatımın en baş köşesine koymuşum seni...Senden ötesi yalan olmuş...Kendimi bile unutmuşum sende...Şimdilerde sensiz bi hiçlikten ibaretim,Aslım sende,Aslın kayıp...Sana ihtiyacım var,Seni Çok özledim...!Sen hiç mi özlemedin ?

Unuttuğum büyük yalan,
Gururumdan arta kalan
Sensiz düşman geçen zaman;
Seni Özledim!
O kadar ki meşhur sanık,
Omzuda melekler tanık!
İçimde mektuplar yanık;
Seni Özledim..!

'Unuttum' dedim soranlara...Bilirsin beni en az senin kadar inatçıyımdır,Ne işe yaradı ki bu zamana kadar bilmem ama biz hiç birbirimize yenilmeyi sevmedik..!Belkkide bundandır ikimizinde kaybedişi...!Oysa o kadar uzak ki unutmak bana.!Eskiden meydan okurduk zamana beraberken zaman çabuk geçiyor diye 2-3 saate birsürü şeyi sığdırmaya çalışırdık...Eskiden sen vardın,İki kişiydik,Savaşması kolay oluyordu...Şimdi 'Ben' Tek başımayım,yapayanlız,bi sen varsın içimde tanıdık o kadar...!Sensizken güçsüzüm,Halsizim.!Zamana meydan okumak zor şimdi!Sensiz geçirdiğim günlerin acısını çekiyorum!!'Meleğim derdin ya bana...Sensizlik kanatlarımı çürüttü,Yüreğimi yordu...Belki de bundandır Aşkıma iyilik yapamamamın nedeni...!Herşey anlamını yitirmiş içimden,Senden başka herşey...Hasret kaldım Gülüşüne...Seni Özledim ?Unuttun mu gülümseme mi yoksa ?

Gittiğin günden beri, Hergün ikiz sanki..
Rakamlar düşüyor takvimlerden!
Üzerime üzerime..
Bıraktığın yerde Gel de Bul beni.
Bana bir gel desen;
Yolları hiç geçilmemiş sayarım,
Hafızamı kurban eder,
Aslalardan cayarım...
Bi gel desen;
Sana orucumu bozar,
Sensizliğe doyarım!
Bana bi Gel Desen;;;
Seni özledim...!

Gururumu bırakıp 'Biz'den Çok öteye Sana geliyorum...Ne olur geri çevirme beni!Yine gözlerini çekme gözlerimden,Bilirim bi bıraksan yine boğulacaksın bende...Bırakalım inadı bi yana,Doyalım kana kana aşka...!Hadi 'Gel' de bana,Ya da 'Gitme' de ki cesaretim kırlmasın...Seni Çok özledim,Hasretim,Herşeyim[...Bilirim sende beni Özledin..!Özlemedin mi ?

Alıntı...

Cevap: Seni Özledim..

Cok Gzl , cok begeniyorum bu Siiri/Sarkiyi Gökhan Özen seslendirio... :)

Birde az cok adimi tasidigi icin begeniom :mery:

Geri