gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

seni özlüyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

seni özlüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlüyorum seni

özlüyorum seni

özlüyorum seni ozluyorum seni
  2. Seni çok özlüyorum...

Seni çok özlüyorum...

Aralasam penceremi usulca sokulurmusun geceme..?dönsem yüzümü rüzgara ve sana...çeksem bana sunduğu kokuyu "seni" taa içime…ıslansa dudaklarım özlemini akıttığı gözyaşlarıyla...hayalin canlanıp silermi parmak uçlarıyla...Sokulsam usulca koynuna…nefes almaya korkarak dalsam gözlerine...hiç kıpırtısız, heykele dönüşmüş bir bedenle gidersem özlemimi…susmasan…hep konuşsan…Anlatsan bana...
  3. Seni Özlüyorum...

Seni Özlüyorum...

seviyorum yalnız seni özlüyorum bir tek seni seviyorum yalnız özlüyorum birtek Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim...
  4. Gel Seni Özlüyorum...

Gel Seni Özlüyorum...

O özlemeyi özlemiş bende özlenilmeyi.. Ne çok isterdim ama özleyenim hiç olmadı ki (: Gel Seni Özlüyorum... Geçmiyor zaman... Oysa yanımdaysan nasıl da doluyor boşlukları anlamsızlıklarımın... Yetiremiyoruz...Saniyeler,dakikalar,saatler ve günler... Nasıl da akıyor. Ama yoksun diye durdu şimdi zaman. Şimdi sen girsen odaya...Sana sarılsam,sarılsam,sarılsam.Ve o anda dursa ya...

Sayfayı Paylaş