gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

senİ SeÇtİm Pİkachu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Seni seçtim pikaçu pikacu: pika pika -Pikaçuu elektirk saldırısııı
    pikacu: ulan her önümüze gelene ne saldırıyon gel teyze gel ben seni karşıdan karşıya geçirim...

-Seni seçtim pikacu
    balbazar: lan ash biz pokemon değil miyiz lan ? bi kere de beni seçsen ölürsün di mi ? ulan görürsün sen çıkmıcam bi daha toptan

-Seni seçtimmm pikacu
    pikacu: çıkmıyorum ulan
    -lan çıksana şu toptan
    pikacu: çıkan poke topu gibi olsun
    -Senin gibi pokemonu ben

tey teyyy
    -ciglipaf lan nabıyon
    ciglipaf: yurovisyona gircem usta ben . karşında superstarrr..
    - lan nerde o eski pokemonlar

-Seni seçtim charmenderrr
    +nıhahhah geliyom usta
    -charmender yakk şu ocağıııı
    +lan senin gibi çocuun ayda yılda bi toptan çıkıyoz ocak yaktırıyo yakmıcam lan
    -Seni seçtimm pikac
    +tamam lan tamam yakıyorum
    ash:seni seçtim pikachuu
    pika: ben seçilmem seçerim

-seni seçtim garbatabuussssss
    +o ne lan öle bi pokemon yok ki
    -zaten bendede pokemon yokki attığımda poke topu değil futbol topu bende yokum zaten yanılsamayım matrixx ulaann
    +bi defol git çizgifilmimizden

2. aaylin

aaylin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu konuyu görünce aklıma pokemon çizgi filmi geldiii :) hemen izlemem lazımmm pokemon izle 'medim uzun süredir.

Son düzenleme: 6 Eylül 2013
senİ SeÇtİm Pİkachu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sevgide Seni Seçtim

Ajda Pekkan - Sevgide Seni Seçtim

iki damla yaş aktı gözümden birinin adı kış öbürününki yaz iki damla yaş aktı gözümden birisi sevdan öbürki de aşk na nay na.. seni öleşiye çok sevdim yarınlara bile bakmadan sevgide seni seçtim iki damla yaş aktı gözümden birinin adı sen öbürki de ben iki damla yaş aktı gözümden süzülüp sevgiyle sızdılar gönlüme na nay na... seni seni öylesi çok sevdim yarınlara bile...
  2. Sende Sözünü Seç: ) Aşk Sözleri!

Sende Sözünü Seç: ) Aşk Sözleri!

Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür! İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser! Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir.. Ağlamayı bil gülmeyi unutma Sevmeyi bil sevilmeden sevme Güller bülbüllerin yıldızlar gecelerin Mutluluklar sadece ama sadece senin olsun. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine...
  3. Kalbim Seni Seçti dizisi

Kalbim Seni Seçti dizisi

kalbim seni seçti ömerin şarkısı kalbim seni seçti senaryosu ömerin söylediği şarkı sermiyan midyat ermeni kaan ın arkadaşları kalbim seni seçti dizisi, şarkısı, atv, yeni dizi, yaz dizileri hakkında bilgiler sevgili arkadaşlarım biliyorsunuzki sezon dizileri birer birer bitiyor final yapıyor yaz geldi ve malum yaz dizileri başladı işte o dizilerden biriside benidme beğenerek izlediğim...
  4. Kalbim Seni Seçti Şarkısı

Kalbim Seni Seçti Şarkısı

kalbim seni seçti şarkısı kalbim seni seçti şarkısını dinle seçtinin şarkısı bırak artık kavgayı şimdi barış benimle seçtinin müziği kalbim seni seçti, şarkısı, sözü,haydi gel gidelim şarkısı, müziği, söz yazarı hakkında bilgiler atv de başlayan yeni dizi kalbim seni seçtinin şarkısıda olay oldu arkadaşlar gerçekten çok güzel bir şarkı olmuş işte o şarkı :D:D Haydi gel gidelim eski...

Sayfayı Paylaş