gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

seni seven kayınpederin:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: seni seven kayınpederin:)
    Vay be :D süper

seni seven kayınpederin:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende

Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende

kabahat seni sevende akor kabahat seni sevende nota tab notaları Hayat rüya gibi Aşk bir kumar gibi Kaybettim seni sevgili Yağmur gibi yaşlar Akar gözlerimden Kahrettin beni sevgili Aşk dolu geceler kadar yalnızım Sensizim sensiz Seni başıma taç gözlerime yaş ettim Şu hasta kalbime aşkını ilaç ettim Ben kendi kendimi sen mesut ol diye Kaderimle avutup nasıl da harap ettim Aşk bu...
  2. seni seven yüreğime sor beni.....

seni seven yüreğime sor beni.....

Her gece kan-ter içinde uyanıyorsam eğer hasretin ateş olup giriyorsa koynuma seni düşünüp özlüyorsam, uyuyamıyorsam ıslanıyorsa kirpiklerim seni her andığımda yağmur olup yüreğime yağıyorsan her gece her düşündüğümde hızla çarpıyorsa kalbim sensiz bir kez olsun gülmüyorsam bu şehirde savruluyorsam sokak sokak ürperiyorsam yaprak yaprak esip geçen rüzgarlara sor beni Hasret...
  3. Sesini seven su içsin

Sesini seven su içsin

suyun önemi, suyun faydaları, suyun özellikleri, suyun yaraları, suyun hayatımızdaki önemi, suyun canlılar için önemi Hayat kaynağı su, ses sağlığımızın da vazgeçilmezi. Prof. Dr. Ferhan Öz, ses sağlığını korumak için saat başı bir bardak su içilmesini öneriyor. Su, ses tellerini nemli tutarak, zarar görmesini önlüyor. Ses tellerinin kuruması, aşınmaya neden olduğu için birçok soruna da...

Sayfayı Paylaş