gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seni Seviyorum cansın sen can

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seni Seviyorum

Sevgiyi anlatan resimler ne kadarda güzel oluyor ellerine sağlık pasika...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seni Seviyorum

eleerıne kollarına saglık hayatımD:D:D

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

Seni Seviyorum cansın sen can konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canim annem seni çok seviyorum

canim annem seni çok seviyorum

canim annem BAS TACIM ANNEM Hayat başıma papatya- larla işlenmiş bir taç taktı... Papatyaların her birinde sevgi var, emek var, şefkat ve süt kokusu var... Anne, bu tacın adı. Papatyalarla süslü, gülücüklerle birbirine tutunmuş, kollayan, koruyan en kıymetli hazine; anne... Ben ilk doğduğumda kim bilir benim için neler hayal ettin? Önce pembe elbise mi giydirecektin, yoksa kırmızı mı?...
  2. Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Biliyorsun, yüreğimde kanayan bir sevdasın sen. Yıllarca aşktan, sevgiden habersiz yaşadıktan sonra Karşıma en ummadığım anda çıkıverensin. Ömrümün miladısın sen. Zaten, hep senden sonraya dayanır Hasrete dair tüm sitemlerimin temeli. Bence sen aşkın ta kendisisin: Uykusuz geçen gecelerimin, Her şarkıda bir hüzün vapuruna binip Engin denizlere açılan benliğimin, Sensizlikte gökyüzüne...
  3. Can,im seni seviyorum..

Can,im seni seviyorum..

Seni seviyorum adam gibi adam oldugun icin, seni sevmeyi seviyorum yasamama umut oldugun icin, Senle kavga etmesini seviyorum barisma anini iple cektigim icin, Mutlu olmaya sebep aramiyorum sen varsinya benim icin...

Sayfayı Paylaş