gebe
?

seni seviyorum cümlesi her zaman söylenmeli midir??

1. kesinlikle evet.. insan sevdigine sevdigini her zaman söylemelidir,belki yarın geç olabilir..

oy sayısı 8
    66,7%
  2. kesinlikle hayıır..daima söylendigi takdirde o güzel cümlenin bir özelliği kalmaz...

oy sayısı 2
    16,7%
  3. bazen sıkıcı hale gelebilir,orta yolunu bulmak lazım..;)

oy sayısı 2
    16,7%
  4. benim daha iyi bir fikrim var aşagıya yazacağım :D

oy sayısı 0
    0,0%
  1. minerwa

minerwa Forum Okuru

"seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında minerwa tarafından paylaşıldı.

ben şu " seni seviyorum " lafına takılmış durumdayım..çevremde sürekli izliyorum ve çiftlere baktığımda acayip bir vıcık vıcıklık söz konusu..her dakka birbirine seni seviyorum diyen çiftlerle dolu etrafımız..bana göre bu söz sürekli kullanıldığında anlamını yitiriyor..yani biraz karşı taraf hakettiğin de bunu söylemek gerekmez mi?? en azından ben dakka başıı " seni seviyorum " diyemiyorum mesela eşime..yeri ve zamanı geldiğinde, gerçekten hoş bir jestiyle karşılaştığımda a da bazen hakkaten içimden geldiyse sözlüyorum..;)

peki ya sizce ?? " seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir??

2. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: "seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir??
    Ben asla yaşamışlıklarımı ertelemem bugün istiyosam yaparım...
    Seni çok seviyorum karagözlüm :kiss:

3. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben demem. sevmesem yanında işim ne, sevmese yanımda işi ne... az laf, çok icraat.

4. minerwa

minerwa Forum Okuru

tamam işte fuşim ben de onu diyorum ama anlamıyo ki bu çaylak azem :D:D

5. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hade ordan be duygusuz karılar sizi:laser:

6. selinn

selinn Forum Okuru

çok nadir derim,sevmese evlenmezdi benimle,şu an yanımda demekki seviyor beni.

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    İçimden gelince söylerim. Az demişim çok demişim dikkat etmem hiç... Zaten suyu çıkmıyor, yeri ve zamanını kendi buluyor yani...

8. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende demem çok nadir zamanlarda belki.Ona sevgimi sözcüklerle değil gözlerimle ifade ederim.

9. sevqi

sevqi Forum Okuru

sadece gercekten kalpten hissettigin zaman söylenmelidir öyle dilde olcaksa söylenmese daha iyi ilişki cıvır..!!:S

10. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle hayiri kullaniyorum bence herseyin yeri ve zamani vardir dakka basi söylenmez tadi kalmaz sonra

11. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sevıyorsan eyer bır bakış bile SENİ SEVİYORUM kelımesıyle aynı işlemi görür...ama ne yalan söylüyüm benim söylemekden hiç bıkmayacağım bir kelime duymakdanda bıkmam..

12. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben içimden ne zaman gelirse yeri ve zamanı geldiği her an söylerim

13. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    içimden geldiği zaman her zaman söylerim.. SENİ SEVİYORUM kelimesinden ne mahrum kalmak isterim, nede sevgilimi mahrum bırakırım bu iki kelimeden

14. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok söylendiğinde samimiyeti kalmaz vıcık herkes eşini [ eşi içinse] seviyor sevmese zaten evlenmezdi yada senelerce evli kalmazdı birde başkalarının yanında canım hayatım aşkım diye birbirlerine hitap eden evlileri hiç anlamıyorum bence bu başkalarına gösterişiten başka birşey değil bana öyle insanlar hiç samimi gelmiyor tamammıyle yapmacık

15. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle hayıır..daima söylendigi takdirde o güzel cümlenin bir özelliği kalmaz...

"seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her dilden seni seviyorum...

Her dilden seni seviyorum...

filipince aşk sözleri ALMANCA - Ich liebe dich ARAPÇA - Ana Ba-heb-bak ARNAVUTÇA - Te dashuroj BİRMANCA - Chit pa de BULGARCA - Jbichim te CAVACA - Kulo tresno ÇEKCE - Miluju te DANİMARKACA - Jeg elsker dig ENDONEZYACA - Saya cinta kamu ESTONYACA - Mina armastan sind FARSCA - Asheghetam FİLİPİNCE - Iniibig Kita FİNCE - Mina rakastan sinua FRANSIZCA - Je t’aime GALCE - Rwy’n dy...
  2. her dilde seni seviyorum mesajları

her dilde seni seviyorum mesajları

seni seviyorum mesajlari seni seviyorum mesajları kaç dilde mesajları 2011 2011 Türkçe SENI SEVIYORUM ingilizce I love you Almanca ich liebe dich Fransizca Je t`aime ispanyolca Te quiero italyanca Ti amo Arapça 'uhibbuki (bayana); 'uhibbuka (erkege) Bengali aami tomake bhalobhashii Bosna Volim te Cantonese Ngo oi ney Chickasaw Indian Chiholloli...
  3. Seni Seviyorum Neden mi

Seni Seviyorum Neden mi

Seni Seviyorum neden mi? ... Şafağın her söküşünde Saçlarından hayata asılmamın tek nedeni sen varsın Unutma! ...Sana tutku halinde bağlanmam için Milyonlarca sebebim var.... Şu çirkef dünyada tek parıltı sensin Ünlü bir heykeltıraşın spatulasından çıkmış gibi Fakat...sönük bir parıltı değil...Güneşin tüm ışıklarını silik bırakan bir parıltı Şu kuru ayazda içimi yakan bir volkan gibisin Cayır...
  4. Seni seviyorum demeyi öğrenebilir miyim

Seni seviyorum demeyi öğrenebilir miyim

S 'yi sonsuzluktan almıştım. E 'yi erdemden... N 'yi naz ödünç vermişti, İ , içimden geldiği gibi, öylece yerleşivermişti yüreğime... Bense bekliyorum. Şaşkınım çünkü. Ne yapacağımı bilmeden öylece, yerime mıhlanmış, duruyorum. Kımıldamıyorum, kımıldamayı düşünmüyorum bile; dedim ya bekliyorum diye. Bilmediğim bir yerlerde bir tılsım gizli besbelli; o yok olmasın diye bu ürkek,...
  5. Tüm Dünya dillerinde "Seni Seviyorum" cümlesi

Tüm Dünya dillerinde "Seni Seviyorum" cümlesi

Dünya Dillerinde "SENİ SEVİYORUM " Afrikaans Ek het jou liefe Afrikaans Ek is lief vir jou Albanian te dua Albanian te dashuroj Alentejano(Portugal) Gosto De Ti, Porra! Alsacien Ich hoan dich gear Amharic Afekrishalehou Arabic Ana Behibak (to a male) Arabic Ana Behibek (to a female) Arabic Ib'n hebbak. Arabic Ana Ba-heb-bak Arabic nhebuk Arabic Ohiboke (male to female) Arabic...

Sayfayı Paylaş