gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Seni seviyorum dediklerine bin pisman oldular

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

"Seni Seviyorum" : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra... "Seni Seviyorum" : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki? "Seni Seviyorum" : Güzel... Peki Başka Çeşidin Veya Şuben Var mı?
    "Seni Seviyorum" : Allah Razı Olsun.
    "Seni Seviyorum" : Olur, Sarayım mı Burda mı Seveceksin?
    "Seni Seviyorum" : iyide Bunun Sosyal Güvencesi, Sigortası Falan Var mı?
    "Seni Seviyorum" : Net mi? Brüt mü?
    "Seni Seviyorum" : Ömrünü, Enerjini Daha Faydalı işler için Harcasana Canım.
    "Seni Seviyorum" : Elinden Başka Bir Halt Gelmez ki Zaten
    "Seni Seviyorum" : Teoride mi? Pratikte mi?
    "Seni Seviyorum" : Havalardandır, Banada Oluyor Bazen.
    "Seni Seviyorum" : Neden? Bende Benim Bilmediğim Birşeyler mi Gördün?
    "Seni Seviyorum" : Çok Hoş... Peki Başka Ne Gibi Hünerlerin Var?
    "Seni Seviyorum" : Üzülme, Zamanla Geçer.
    "Seni Seviyorum" : Anlaşıldı. Tamam...
    "Seni Seviyorum" : Ne güzel seninle beraber beni seven iki kişi olduk böylece
    "Seni Seviyorum" : Beni bu işlere karıştırma ne olur
    "Seni Seviyorum" : Bende senin beni sevişini seviyorum
    "Seni Seviyorum" : Bende seni seviyorum. Ee şimdi ne olacak
    "Seni Seviyorum" : Hayır izin vermiyorum! Bugün beni seven yarın kediyi köpeği de sever. Olmaz, ben ciddi biriyim
    "Seni Seviyorum" : Teşekkür ederim... Bu benim için büyük bir şeref... Sevgine layık olmaya çalışacağım. Büyüklerimi sevip küçüklerimi koruyacağım.
    "Seni Seviyorum" : Gücün bana mı yetiyor? Akranlarını sevsene!
    "Seni Seviyorum" : Bu neye cevap olacak, neyi çözecek peki?
    "Seni Seviyorum" : Sen aşmışsın, ben artık ne desem boş...
    "Seni Seviyorum" : Beni sevmek demek, beni görmek demek değildir. Bu fani vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat sevgin ilelebet payidar kalacaktır.
    "Seni Seviyorum" : O vakit ağaç dik Türkiye çöl olmasın, güler yüzün gül yanağın solmasın, ben öleyim sana bir şey olmasın.
    "Seni Seviyorum" : Utanmadan bir de bunu yüzüme karşı söylüyorsun ha... Yıkıl karşımdan...

dersimiz.com

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seni seviyorum dediklerine bin pisman oldular
    "Seni Seviyorum" : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra...

Ben böyle dicem ve karşımdaki böyle dicem o zamn valla karşımdakini ya boğarım yada tokat atarım

Seni seviyorum dediklerine bin pisman oldular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **seni seviyorum**

**seni seviyorum**

Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana adım attığında göreceksin Elinde balonlarla bekleyen o adam benim Aldığım en derin nefessin sen Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni "ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede üşüyorsun".......
  2. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...
  3. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... Hayır, içini dolduracaksanız ''Seni seviyorum''un, bir diyeceğim yok. Ama umudum da yok. ''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... -Birine...
  4. Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Hayatta herkes her istediğine sahip olsa bile, Öyle anlar gelirki bir tatlı sözcüğe hasret kalır. Her ne kadar bu iki kelime çoğu insan için basitleşsede, Gercek anlamıyla söylenmesi en güzel ve en anlamlı sözcüklerdir. Yine de bütün kapıları açmaya yarayan iki kelime, Seni Seviyorum.... Bana göre yılın değil yüzyılın sözüdür Seni Seviyorum.... Bu devirde bu sözcüğü saf haliyle...

Sayfayı Paylaş