gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seni seviyorum demenin en kolay yolu giflerde

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: seni seviyorum demenin en kolay yolu giflerde

teşekkürler canım

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bende seni seviyorum:D
    tesekkurler

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bizde seni seviyoruzzzz :)
    emeğine sağlık canım

seni seviyorum demenin en kolay yolu giflerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni seviyorum demeyi özlemek

Seni seviyorum demeyi özlemek

Bilirsiniz bu özlemi, sevdiğini özlemekten daha çok can yakar 'seni seviyorum' demeyi özlemek... Aklınıza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takılır ve sonu huzursuz bir sessizliktir... Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmiş bir sevda vardır ellerinizde. Birisi veya birileri tüketmiştir sevdanızı. Ve siz hep aynı soruları soruyorsunuzdur kendinize 'sevdalar...
  2. Seni seviyorum demeyi öğrenebilir miyim

Seni seviyorum demeyi öğrenebilir miyim

S 'yi sonsuzluktan almıştım. E 'yi erdemden... N 'yi naz ödünç vermişti, İ , içimden geldiği gibi, öylece yerleşivermişti yüreğime... Bense bekliyorum. Şaşkınım çünkü. Ne yapacağımı bilmeden öylece, yerime mıhlanmış, duruyorum. Kımıldamıyorum, kımıldamayı düşünmüyorum bile; dedim ya bekliyorum diye. Bilmediğim bir yerlerde bir tılsım gizli besbelli; o yok olmasın diye bu ürkek,...
  3. Seni seviyorum demeniz bazen yeterli

Seni seviyorum demeniz bazen yeterli

Beraber olduğunuz erkeğe sizin için özel olduğunu hissettirmek istiyorsanız ona arada bir ‘seni seviyorum’ deyin. Erkekler bu cümleyi her zaman duymak ister. Uzun zamandır istediği tişörtü alarak da ona sevildiğini hissettirmeniz mümkün. Fakat bu duyguları çok daha kuvvetli bir şekilde hissetmesini istiyorsanız o zaman size vereceğimiz tüyolara bir göz atmanızda fayda var. Onu dinleyin...
  4. seNi sewi0rum Demenin diEr yoLLarı..

seNi sewi0rum Demenin diEr yoLLarı..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. seni seviyorum demeyi özledim ....

seni seviyorum demeyi özledim ....

seni seviyorum Bilirsiniz bu özlemi, sevdigini özlemekten daha çok can yakar 'seni seviyorum' demeyi özlemek...belki hiç birşey o iki kelimeyi diyememek kadar acı vermez insana :( Akliniza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takilir ve sonu huzursuz bir sessizliktir... Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmis bir sevda vardir ellerinizde. Birisi veya birileri...

Sayfayı Paylaş